Tv 55" 3-3,8pln

jaarek_87

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 15m2

2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3-4m

3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2 dorosłe + małe dzieci :)

4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? lekko pod kątem

5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? raczej stać na szafce wysokość 130cm + wysokość tv

6.Jak słońce świeci w pokoju ? są rolety więc nie ma problemu

7.Jaki masz obecnie telewizor ? sony bravia 40" hd ready 8 letni model i lg ln5400 32"

8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? ładny obraz, wifi i smart do korzystania z aplikacji yt, player itd

9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? nc+ , dvd , pendrive

10.Jakie urządzenia ? mediabox+ , dvd onkyo

11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? czasami od rana do wieczora

12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? nie wiem :)

13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? bajki , filmy z nc+ i pendrive , mecze , kanał muzyczne

14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? yt ,player itp

15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? nie

16.Preferencje co do marki ? patrzyłem na lg , panasonic ale nie ma musu jak będzie coś ciekawego

17.Preferencje co do wielkości ? 55"

18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? niedoświetlone rogi chyba :)

19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? zależy od pracy ale wychodzi , że cały dzień ktoś ogląda np. dzieci bajkę albo żona jakiś serial i czasem ja po 2 zmianie :)

20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? od 3 000 do 3 800 maksymalnie myślę

21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nigdy nie korzystałem z 3d to nie wiem :) tv może mieć 3d ale nie ma takiego przymusu

z zebranych informacji do tej pory z kręgu zainteresowań mam : Panasonic 55as640e , LG 55lb730 , LG 55lb650V/670V co możecie o nich powiedzieć lub doradzić inne :) dzięki z góry za pomoc !
 
Do góry