tv 52-55'' ok. 4 000 zł

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips po aktualizacjach działa normalnie, wiedzą o tym Ci co mają .
Najgorzej działa u tych co go nie mają.
Toshiba też gra dobrze , ale Philips w tym modelu ma dużą przewagę pod każdym względem.
 

TV_Maniak78

New member
Philips po aktualizacjach działa normalnie, wiedzą o tym Ci co mają .
Najgorzej działa u tych co go nie mają.
Toshiba też gra dobrze , ale Philips w tym modelu ma dużą przewagę pod każdym względem.

Kiki
ci co mają te philipsy - zarówno na tym forum jak i na forum philipsa, potwierdzają że te telewizory działają źle. Przewagę Philips oczywiście ma - w ilości błędów w sofcie, samoczynnych restartach i rozmaitych problemach. Skandalem jest wypuszczanie telewizora który kosztuje 7000 Pln i się zawiesza. Teraz kosztuje poniżej 5000 i wiesza się dalej tak samo (po ostatnim firmware z 19 lipca 2015 użytkownicy nie odnotowali poprawy)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale możesz to potwierdzić sam?
Ja mam nowy model, nową aktualizację i wszystko działa jak trzeba- zapraszam w każdej chwili. Nie ma żadnego skandalu bo Ci co mają z aktualizacją są bardzo zadowoleni . Ja znam osobiście dziesiątki takich.
A Ty piszesz jedynie to co usłyszysz, a inni podobnie jak TY.
Piszą bo słyszeli e Ty słyszałeś.
Ja MAM i działa bez żadnych kłopotów.
 

TV_Maniak78

New member
Kiki - ja nie muszę mieć choroby żeby stwierdzić że ona szkodzi :) Wybacz ... ale wywalenie 5000 PLN tylko po to by sprawdzić samemu to co inni piszą jest, że tak powiem, zwykłą naiwnością.

a Philipsa odrzuciłem bo oparłem się na potwierdzonych postach osób z tego forum oraz forum philipsa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie bardzo zrozumiałem.
Ci co kupili są zadowoleni.
Jak komuś nie pasuje może wymienić na inny i bez stresu.
Więc nie zrozumiałem podtekstu o naiwności.
Z modeli dobrych są jeszcze 55AS750 Panasonic, Toshiba 55L7453,Sharp 60 UQ10, Panasonic 60 as650.
 
Do góry