TV 50" do 3200zł

leivy

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 12m2 3x4m
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3,5m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ?głównie na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisiec
6.Jak słońce świeci w pokoju ? pokój od strony zachodniej, na przeciw okna
7.Jaki masz obecnie telewizor ? Brak
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? dobry sygnal SD i HD, wifi
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? HD z Bluray oraz kablówka
10.Jakie urządzenia ? Bluray, Xbox
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? ok 5
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Nie ma to znaczenia
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Sport, film
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? youtube
15.Czy zamierzasz grać w gry - tak
16.Preferencje co do marki ? Brak
17.Preferencje co do wielkości ? 47-50 jednak skłaniam się bardziej ku większemu
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? odbijanie światła
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? bez znaczenia
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3200 zł.
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie musi miec


Witam tv bedzie słuzył glownie do ogladania programow tv i do gry na xbox wiec sklaniam sie ku 50" z uwagi na odleglosc 3,5m. Przegladajac oferty znalazlem 4 tv o wielkosci 50" mieszczace sie w kwocie jaka posiadam. Oto one:Sharp LC-50LE750, Sharp LC-50LE752V, LG 50LN575S, Toshiba 50L7335DG.
Doradzcie prosze który z nich bylby najlepszy lub czy w tej cenie lepiej wziac np. Samsung UE46F6500, LG 47LA660S badz Panasonic TX-L47ET60E.
 

Bandziorno

New member
mam bardzo podobne preferencje jak Twoje tylko większy pokój i fakt, iż nie będę korzystał z netu przez tv.
patrząc na parametry, ale nie czytając żadnego testu, w oko wpadł mi Philips 47PFL4398H. problem w tym, że nigdzie nie jestem w stanie sprawdzić jakości obrazu, rodzaju matrycy i choćby czy ma pvr...
może Tobie też się spodoba ten model?! jest sporo tańszy, ale jest to starszy model.
 

leivy

New member
Cena jest rzeczywiście niska tego philipsa jednak mysle ze cos za tym idzie. Przez pewien czas cieszylem sie obrazem i duza funkcjonalnoscia 55DT50 i dlatego sklaniam sie ku panasonicowi. Jednak czy nie lepiej np w tej cenie kupic 50" sharpa? Bardzo prosze o pomoc osoby ktore znaja sie na temacie lub te ktore maja i moga wypowiedziec sie na ktorys ze sprzetow
 

leivy

New member
Po przeczytanych artykulach, wypowiedziach i porownaniu cen do wyboru pozostaja 3 modele (w nieprzypadkowej kolejnosci): Panasonic TX-L47ET60E, Philips 47PFL5008H oraz Toshiba 50L7335DG.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A ja zmienił bym ofertę do tych warunków:
Panasonic 50ST60
Sharp 50 LE 652
Panasonic 50Et60
Philips 50PFL 5008
 

leivy

New member
55St60 to chyba plazma a ja wole leda. Nie rozumiem czemu panasonic i philips znalezli sie za sharpem jesli podalem wg kolejnosci. Poza tym panasonic i philips 50" przekraczaja budzet
 

prezy

New member
Bez reklam
pozostaja 3 modele (w nieprzypadkowej kolejnosci): Panasonic TX-L47ET60E, Philips 47PFL5008H oraz Toshiba 50L7335DG.

I bardzo dobrze, że kolejność jest nieprzypadkowa. Bierz Panasa bardzo dobra jakość obrazu, dobre skalowanie. Jedyne co mnie martwi to odległość od Tv. W Twoim przypadku aż się prosi o 50 cali.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnica dopłaty do wielkości to różnica komfortu na lata, lata, lata...
Sprawdź 10 razy zanim będziesz żałować...
 
Do góry