TV 50" do 3000zł

Dawid12345

New member
Witam

Chciałbym kupić nowy telewizor minimum 50",mam do wydania 3000zł ewentualnie 200zł więcej.
Lecz nie mam zupełnie pojęcia o telewizorach dlatego mam nadzieje że mi coś doradzicie,pomożecie.Na co mam zwracać uwagę przy kupnie telewizora? A może podacie mi jakieś przykłady telewizorów?Aha i jeszcze jedno,nie wiem czy wybrać plazmę,lcd czy led.
Kolejny raz proszę o pomoc na tym forum i mam nadzieje że kolejny raz mi doradzicie :)
Dzięki z góry!


PS.Myślałem nad Panasonic TX-P50S20E co o nim myślicie?
 

digitalus

Banned
witam
jesli ogladasz glownie kanaly sd to proponowalbymPanasonic TX-P50X20
http://www.hdtv.com.pl/forum/533036-post341.html
oczywiscie ktos moze napisac ze telewizor nie jest full hd , nic nie szkodzi. kanaly sd beda prezentowac sie na pewno lepiej wlasnie w takim telewizorze, przeskalowanie sygnalu sd do wyzszej rozdzielczosci telewizora to gorsza jakosc obrazu. potwierdza to wielu uzytkownikow. podobne potwierdzenie tej informacji mozna znalezc tez w internecie
za pozostale pieniadze mozna kupic np hdplayer
http://www.hdtv.com.pl/forum/sprzet/56228-jakich-playerow-uzywaja-forumowicze-statystyka.html
hdplayer to odtwrzacz multimedialny,posiada wyjscie hdmi . hdplayer do ogladania zdjec i filmow od zwyklych plikow avi do plikow hd w roznych formatach. mkv,mp4, divx hd i innych. mozna podlaczyc do takiego odtwarzecza przenosny dysk twardy lub pendrive.
skopiowac pliki z komputera i obejrzec na ekranie telewizora w bardzo dobrej jakosci
 
Ostatnia edycja:

Dawid12345

New member
No tak,ale programy w jakości HD lepiej będą wyglądały na TV full hd?
TV będzie mi też często służył do gry (Xbox 360) i jeszcze takie pytanko,co to jest ten hdplayer ? :) Przepraszam ale jestem kompletnie zielony w tych sprawach.
 

skayron

New member
Ja polecam Panasonica P50S20 mam go spisuje sie swietnie za 3 tysiaki lepszego nie znajdziesz
pozdrawiam
 

conrdd

New member
Mam Panasonica 50S20 i LG 42PJ550. I z obu jestem bardzo zadowolony - fakt że LG ma duże lustro przy wyłączonym TV tyle że po włączeniu lustro znika. IMHO jeśli nie jesteś fanatykiem czerni i szukania dziury w całym a przy tym nie świeci się u Ciebie lampa prosto w ekran to pomyślałbym o LG full HD
 

Dawid12345

New member
Właśnie dostałem Panasonica P50S20 podłączyłem,uruchomiłem i oglądałem przez jakieś 5-10 minut Animal planet HD.
Po tym czasie obraz zrobił się jakiś taki "żółtawy",szperałem w ustawieniach ale nie pomogło.
Wiecie co może być przyczyną?
 
Do góry