TV 50-55" do 2500zł czy to możliwe?

SLAV7

New member
Bez reklam
Różnica między tymi TV to przepaść.


PANASONIC - matryca 100Hz, funkcje SMART, 3D i matryca o dużym kontraście i b.dobrej czerni do oglądania wieczorem.
PHILIPS - matryca 50Hz, brak SMART TV, brak 3D, matryca IPOS - dobre kolory gorsza czerń.

Nie kupujesz TV na parę miesięcy więc polecam PANASA. Kup na raty lub pożyć i spłać. TV zostanie.
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Nie ma takich co nie doliczają procentów. Możesz spróbować w MEDIA lub Saturnie.

Ale np. w Komputroniku mają 50DS630 w tej samej cenie co 50CS630. Dowiedz się u nich o system ratalny i porównaj.
 

majmaj22

New member
PS: jak w tym modelu obsługuje się SMART? Bo pilot wygląda mało Smartowo :D

Ok czyli ten ochydny pilot jest do obsługi smart?

19.jpg
 
Ostatnia edycja:

majmaj22

New member
Tak czy tak pilot nie za ładny :D ale swoja droga raczej bardzo mało będę używał SMART. Dziś rozkręcę jeszcze stary TV i zobaczę co się dzieje na płycie zasilającej. Moze tylko jakiś kondensator, a jak nie to zmieniam :)
 

agricola

New member
Philips 50PUS6561 - jest to mocny średniak, ale jednak daje radę we wszystkich zastosowaniach do których można wykorzystać współczesny telewizor. Już nie wspominając o modelach, które z poprzednich lat, które można kupić po okazyjnej cenie.
 

StewieG

New member
Pozwolę sobie podpiąć się pod temat bo rozważam podobne TV.

Czy różnica między matrycą 50Hz w philipsie 49puh4900 a 100Hz w panasonicu 50ds630 będzie zauważalna jak się nie ogląda sportu?
Który z tych dwóch lepiej się sprawdzi do grania na PC oraz PS3/PS4?

Funkcja smart mnie nie interesuje, nawet lepiej jak jej nie będzie (szybciej będzie działał tv?), 3D tam samo.
 

majmaj22

New member
Zmiana planów :)
Mogę wydać 3tys. Nie szukam 4k tylko full hd.
Moje propozycje:

PANASONIC TX-55CS630E - 2950zł
PANASONIC 55C320 - 2500zł
SONY KDL55W755CB - 3150zł (dodaje z ciekawości w porównaniu do innych bo raczej mnie nie stać)
LG 55LH6047 - 2550zł

Bardzo proszę o wpisanie od najlepszego do najgorszego wraz z opisem dlaczego taki wybór (dzięki temu będę wiedział na co zwracać uwagę)

Dziękuje.
 
Do góry