TV ~50" 100/120Hz Full HD, mały input lag

whizqud

New member
Cześć,
trochę poczytałem i wygląda na to, że szukam telewizora o takich parametrach:
- około 50 cali,
- natywna częstotliwość odświeżania 100/120 Hz (często oglądam sport),
- matryca VA (jeśli coś innego zapewni dobre czernie to ok),
- w miarę niski input lag (dużo gram, głównie platformówki, wyścigi, czasem FPS - większość offline- czy w grze offline konieczny jest niski input lag?).

Modele, które rozważam to:
Sony kdl-50w805c,
Sony kdl-50w809c - RTV Euro, 50w808c - ME, 50w807c - MM (to chyba ten sam model?)
Sony kdl-50w755c - RTV Euro, 50w756c - ME (to co wyżej bez aktywnego 3D? ale z matrycą 120 hz?)
Panasonic tx-50d630e, ale tu jest już input lag większy niż 50 ms...

Są jeszcze jakieś modele spełniające kryteria?
 

Zyniu14

New member
To pewna informacja, że modele 50w808c oraz 50w756c to są te same co podałeś obok nich? Bo widzę że w ME są w miare dostępne, a sam poszukuję tv o podobnej specyfikacji.
 

haldon

New member
Ten samsung ma matryce 100hz?

Jeden Rabin powie tak, drugi powie nie.

Na forum widziałem różne posty, jedni mówili, że j6240 wersji 50 calowej ma 100hz a inni twierdzili, że tak nie jest.

Ja sam miałem kupić tego Samsunga i stało by się tak wczoraj, gdyby nie to, że wyciągnięta z kartonu sztuka miała bad pixel, więc zdecydowałem się odłożyć zakup. Panowie w sklepie twierdzili, że jest 100hz ale sami tego nie powiedzieli wprost, tylko tak jakby potwierdzali moje słowa.

Rzutem na taśmę pojechałem do Media Markt po ten model i tam sprzedawca zdziwił się, mówiąc, że ten tv na 100% nie ma 100hz.

Już sam nie wiedziałem co myśleć i zamówiłem sobie 50KU6072U który był moim drugim wyborem, będę miał go w piątek i zobaczymy czy dobrze postąpiłem.
 

H_o_G

New member
Wg moich informacji wersje 50" i 60" mają matrycę 100Hz od Sharpa i jeden suwak przez co możliwe kombinacje ustawień systemów poprawy ruchu są ograniczone.
Tak przynajmniej wynika z menu serwisowego.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

whizqud

New member
Czy input lag Panasonica tx-50ds630e będzie uciążliwy do casualowego grania? Głównie platformówki, wyścigi, fifa (czasem online)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, będzie uciążliwy i to niestety wyraźnie.
Nowe modele mają być z niskim Input Lagiem ale będą dużo, dużo droższe.
 
Do góry