TV 4K 43' do kwoty 2000 zł

Tomd77

New member
Witam.
Szukam TV 4K 43' ( 50' nie wchodzi w grę,mały pokój), do kwoty 2000 zł. Głównie do oglądania tv kablowej i konsoli PlayStation 4. System Smart TV obojętny ( głównie tylko Netflix lub Youtube ).
Podczas użytkowania konsoli PS4, siedzimy na wprost tv. Telewizję natomiast oglądamy pod małym kątem, w dzień jak i wieczorem.

Wytypowałem kilka modeli :
* LG 43UN81003LB lub LG 43UM7600
* SAMSUNG 43TU8502 ( domowników troszkę zniechęca pilot )
* PHILIPS 43PU7855
* PHILIPS 43PUS7334

Odwiedziłem większość postów na tym forum. Lecz nie podjąłem
jednoznacznej decyzji dotyczącej zakupu.
Posiada ktoś wyżej wymienione modele, aby podzielić się plusami jak i minusami ?
 

Tomd77

New member
Niestety muszę trzymać się zaplanowanego budżetu. Mam jeszcze kilka innych większych wydatków :( , a mój kilkuletnu Samsung załapał plamy na matrycy.
 

Tomd77

New member
Ewentualnie może jakaś 50' w tej cenie. Na siłę może jakoś ją "upchnę", między regałami.
 
Ostatnia edycja:

daniellos123

New member
Kupiłem kilka miesięcy temu telewizor na aukcji Allegro
UNITED 4K LED43DU58 43 cale UHD TV-T2/C/S2.

W czasie kwarantanny potrzebowaliśmy jeden dodatkowy do innego pokoju. Do tej pory sprawdza się idealnie. Nie ma androida, ale dokupiliśmy kabelek za kilkadziesiąt zł i działa! Chyba warto czasem pokombinować i oszczędzić trochę na Smarcie i osobno się tym zająć. Jestem bardzo zadowolony z TV. Ma wysokiej jakości obraz i dźwięk bez zarzutu.

teraz kosztuje 999 zł
 

omnia

New member
No jak nie możesz tego Philipsa serii 8 to faktycznie pozostaje ta 7. Niemniej polecałbym Ci 7334 - bo ma Androida i jest nieco lepszy niż ten drugi model.
 
Do góry