TV 48 cali - doradźcie coś...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych co podałeś co do jakości obrazu sięgałbym po Philipsa 49PUS6501 lub TCL 50S7906. Po kalibracji gra znakomicie.
 

znawcatematu

New member
Może i ja się podepnę pod ten temat.
Szukam TV do góra 50 cali, z dobrym ostrym obrazem. Oglądam właściwie wszystko, ale najważniejsze, żeby nie było smużenia przy dynamicznych scenach, np. w trakcie oglądania sportu. Chciałbym też korzystać z telewizji streamingowej, ponadto interesowałby mnie KODI, MxPlayer i tego rodzaju wtyczki, zostaje więc telewizor oparty o system android.
Pokój od strony południowej, ale telewizor stanie na ścianie od wschodu, 3 m od okien, nie jest bezpośrednio narażony na promienie słoneczne.
Budźet ok. 4000zł, powiedzmy granica ruchoma w małym zakresie, bo zostaje jeszcze kalibracja.
Zastanawiam się nad:
- Philips 49PUS6561, może nawet skusiłbym się na Philipsa z serii 7101, ale nie wiem czy warto
- Samsung 48JU7000 (niestety Tizen)
 
Ostatnia edycja:

andro.

New member
Z tych co podałeś co do jakości obrazu sięgałbym po Philipsa 49PUS6501 lub TCL 50S7906. Po kalibracji gra znakomicie.
Ok. mam dwa modele więc idę dalej. Jakie są podstawowe różnice między Philips 49PUS6501 a TCL 50S7906.
I jeszcze jedno jeśli możesz to podaj cenę dla klubowiczów dla obu modeli plus Philips 49PUS6561.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Bo coś takiego jak telewizjada czy itivi nie zagra na Tizenie

Po pierwsze, to czy sprawdzałeś czy telewizjada nie działa na Tizenie. Na moim Bluray Samsunga z funkcją smart z 2013 r. śmiga bez problemu.
Po drugie, bez obrazy, ale nie po to się kupuje dobry TV UHD, żeby na nim oglądać programy w marnej jakości, czyli w SD.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najlepszy jest Philips 49PUS6561 w extra cenie dla niebieskich.
A że jesteś niebieski to się łapiesz jeszcze na kalibrację.
 
Do góry