TV 48-50" z najlepszym obrazem do 3000zł

racuh

Banned
Który TV 48-50" do 3000zł posiada najlepszy obraz?

Najlepszy obraz to pytanie raczej nie na miejscu :p każdy ma inny wzrok i dla jednego będzie obraz super a dla drugiego beznadziejny, ja np nie wiem co to znaczy efekt teatru i jak można narzekać na coś takiego, a podobno w Plazmie to miałem (tak twierdził znajomy, dla mnie obraz był rewelacyjny), dla mnie znowu niedopuszczalne są jasne krawędzie i każdy TV z czymś takim odrzucam.

Powinieneś podać swoje kryteria co do TV, co Cie denerwuje a co byś chciał w nim mieć.
 

bobo1691

New member
Chodzi o to ze chce kupić jak najlepszy obraz do oglądania tv i filmów w tej cenie bez 3d i innych bajerów. Ogólnie chodzi mi o to aby były jak najlepsze kolory, płynność no i ogólnie żeby fajnie realistycznie i żywo wyglądał obraz i jego jakość była na jak najwyższym poziomie;). Też mi się wydaje ze ten Sony będzie najlepszy w tym przedziale cenowym ale jakby ktos miał jeszcze jakieś typy to wrzucać:)
 

racuh

Banned
chodzi o to ze chce kupić jak najlepszy obraz do oglądania tv i filmów w tej cenie bez 3d i innych bajerów. Ogólnie chodzi mi o to aby były jak najlepsze kolory, płynność no i ogólnie żeby fajnie realistycznie i żywo wyglądał obraz i jego jakość była na jak najwyższym poziomie;). Też mi się wydaje ze ten sony będzie najlepszy w tym przedziale cenowym ale jakby ktos miał jeszcze jakieś typy to wrzucać:)

panasonic tx-50cs630
 

bobo1691

New member
Jutro pojadę do sklepu to sprawdzę tez tego panasonica:) jesli bedzie miał równie dobry obraz co sony to wezmę go bo jest sporo tańszy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie ma nic za darmo.
Brałbym zdecydowanie Sony i to pod względem obrazu i wyposażenia.
 
Do góry