TV 46-50" do MAX 5500zł

MisieX

New member
Witam, prosiłbym o pomoc w kupnie TV, bo w ogóle nie rozkminiam tematu praktycznie

1. Odległość od ekranu: 2,8m
2. Jak słońce świeci w pokoju: okno północne po prawej stronie
3. Jak duży jest pokój: 5 m x 3 m
4. Preferowana technologia: nie moge sie zdecydować miedzy LCD z LED a Plazmą
5. Jaki masz obecnie telewizor: CRT
6. Jakie programy najczęściej oglądasz: filmy, wiadomości, kanały muzyczne
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem: rożnie, ale częściej wieczorem
8. Wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez: przy małym świetle
9. Wolisz obraz ostry czy łagodny: ostry
10. Matryca błyszcząca czy matowa: matowa lub półmatowa
11. Preferowana wielkość telewizora: 46-50"
12. Preferowana marka: -
13. Czego nie lubisz w telewizorach: długiego przełączania kanałów, małej intuicyjności obsługi, słabego dźwięku, srebrzącej czerni
14. Jakie urządzenia będą podłączone: pc, pendrive, może skusze sie na konsole jak wyjdzie next gen
15. Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 30% telewizja, 70% komputer i pendrive
16. Siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych: wprost, chyba ze wpadnie wiecej osob
17. Czy ważne jest wifi: musi być
18. Czy będziesz korzystać z widgetów: tak
19. Czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora: tak
20. Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen -VOD: nie wiem, może raz na jakiś czas
21. Czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami: tak
22. Ma mieć 3D: nie musi
23. Ma mieć slot na karty SD: nie musi
24. Ma mieć tuner DVB-S: nie musi
25. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć: hdmi kablowka, usb pendrive, wifi dlna komp i smartphone
26. Jaki masz sygnał: dvb-t + kablówka
27. Ile programów HD: 5
28. Ma stać czy wisieć: wisieć
29. Rozdzielczość: full hd
30. Dvb-t: TAK
31. Na czym najbardziej Ci zależy: jakość obrazu, płynność obrazu, bezawaryjność, kompatybilność (wifi, dlna, itd.)
32. Ile godzin dziennie ma grać telewizor: około 5h w tygodniu, 9h w weekendy
33. Sugerowana cena: Do 4000 zł lub jeśli bedzie w ratach 0% to do 5500max.

W tej chwili nawet nie wiem czy chce plazme czy lcd bardzo napaliłem sie na Philipsa 47PFL7008, ale nie wiem czy jest wart takiej ceny a nie potrzebuje wszystkich jego bajerów (np. wbudowanej kamerki do skype)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tego co podałeś - to rzeczywiście najlepiej zapracuje Philips 47PFL 7008 albo model 47pfl7108 - jest w specjalnej ofercie dla niebieskich.
http://www.hdtv.com.pl/forum/philip...nosimy-poprzeczke-jeszcze-wiecej-jakosci.html

Ma DLNA, Wifi, współpracę z androidem, miracast, HbbTV, będzie miał DTS
i TXT. Ma super czerń i równe podświetlenie, znakomity dźwięk, pilot z klawiaturą i pointerem, ambilight potrójny , kalibrację ISF.
Świetnie skaluje obraz, ma mały input lag.
Napisz na PW dostaniesz info.
 

MisieX

New member
zastanawiam sie tylko, czy chce doplacac tyle dla ambilightu, kamerki skype i czterech par okularow passive 3d, jak za ponad 1k mniej móglbym miec np. panasonica P50st60, ktory daje mi te 3" wiecej no i chyba mimo wszystko lepszy obraz?
 
Do góry