TV 43" do 1500zl

Radziu96

New member
Witam. Jest to mój pierwszy post, wiec mam nadzieje, że piszę go w dobrym dziale.
Na święta udało mi się zebrac od rodziny trochę pieniędzy na nowy TV i chciałbym zapytać ludzi bardziej obeznanych ode mnie co warto kupić.

Z rzeczy które TV musi mieć to 43 cale, SmartTv, dekodowanie dvb-t2, wifi i najlepiej rozdzielczośc 4K. Telewizor bedzie używany tylko do ogladania, żadnych gier i konsol nie planuje.
Moj budżet z racji tego, że do prezentu świątecznego bede tez musial dołożyć z mojej kieszeni to okolo 1300-1500 zł.
Trochę poczytałem i docierają do mnie informacje np takie, że w tym budżecie AndroidTv sie nie sprawdza i lepiej poszukać prostszego systemu. Póki co mój wybór padł na PHILIPS 43PUS7805/12. Będzie ok czy polecicie cos innego?
 

Radziu96

New member
Byłem z zamiarem kupna go w Media Markcie. Podobni mieli 2 sztuki w systemie, niestety okazalo sie że to błąd i juz dawno go nie ma. Wybralem dość dziwnie bo Xiaomi P1 i wrażenia po pierwszych 3 dniach są niasamowite. Android póki co smiga jak trzeba a obraz jak na moje wymagania aż za dobry.
 
Do góry