TV 42-49" z ciągłym nagrywaniem

miro81

New member
Dzień dobry,

Obecnie posiadam TV Philips 42PFL6008K/12, mimo drobnych problemów z obrazem (mam swoje triki by obraz nie znikał) i stabilnością jest to bardzo dobry telewizor i ma jedną ciekawą funkcję. Otóż ten telewizor ciągle nagrywa jakieś 1,5-2 bieżącego programu. Tzn. leci coś w telewizji, dzieciaki mi przeszkodą to klik i przewijam do tyłu parę minut i nie straciłem wątku.

Teraz rozglądam się za nowym telewizorem, rozmiar 42-49", Smart TV lub Android. Po za różnymi funkcjami, stabilnościami to dla mnie bardzo ważne są opcje z nagrywaniem.

1. Łatwość programowania i przeglądania mnóstwa nagrań (np. bajki), na obecnym mimo pionowej listy to baardzo powolne przewijanie i brak wyszukiwania (tylko sortowanie po czasie i nazwie)

2. Ciągłość nagrywania jak opisane powyżej, jest to bardzo przydatne, a nie chce mi się klikać "pauza" gdy chcę obejrzeć film, ale nie wiem czy zdążę na niego czy się spóźnię parę minut.

Czy ktoś użytkujący różne TV z HDD mógłby opisać jak jest w markach i modelach poszczególnych firm te 2 punkty? Szukałem jakichś testów, video, ale prawie nikt nie sprawdza TV pod tym kątem.

Pozdrawiam
 

miro81

New member
W takiej cenie to nigdzie nie widziałem, chyba że w promocji. Co znaczy z pakietem?
Nie chodzi mi tylko o Philipsa - mam do tej marki mieszane uczucia, pytałem o inne marki telewizorów - jak one działają z nagrywaniem i obsługą nagrań.
Po za tym wolałbym nieco mniejszy (są też Philipsy mniejsze, ale... no właśnie nie wiem czy dalej chce kupowac z tej marki)
 
Ostatnia edycja:

miro81

New member
Dobrze, wystarczy reklamy.
Prosiłbym o konkretną odpowiedź co do działania różnych marek i modeli.
Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć jak działa nagrywanie, planowanie nagrań, lista odtwarzania w innych TV (poza Philips, Samsung, Sharp bo te już znam od rodziny).
 

miro81

New member
Zależy od marki.

Sam chyba wiem więcej od Pana - na pewno Philipsy i Panasonic z poprzedniej generacji - nie wiem czy w najnowszej też to utrzymali.

Co do innych marek tego nie wiem, najchętniej dowiedziałbym się jak to jest w LG, ale instrukcje na necie mają skąpe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

miro81

New member
Zadaj dokładne pytanie, a nie przekrój informacji na 100 stron odpowiedzi.

Ale ja się pytam w miarę dokładnie.
Nie mam wybranych konkretnych modeli TV.
Skoro Pan nie potrafi odpowiedzieć lub nie chce odpowiadać na 100 stron [wg. Pana] to proszę nie zaśmiecać mojego wątku i nic więcej już nie pisać.
 
Do góry