tv 40 cali max 2500tys

Fankis

New member
Witam.Potrzebuje kupic tv.

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? ok 20m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2,5-3,5 m.
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Różnie, zalezy od umeblowania
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ? Jest jedno okno i drzwi na balkon na południe tv stoi ukosnie pod oknem ale moze stac bokiem i na wprost okna zalezy od umeblowania.
7.Jaki masz obecnie telewizor ? Philips 32"
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? Hmmm, minimum te 100Hz? Żeby czytał MKV i polskie znaki, żeby była możliwość WiFi (czyli Internet), 3D obojetne
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? kablówka osiedlowa niby cyfrowa ale mrowi na tv bo mam podlaczone bez tunera
10.Jakie urządzenia ? DVD,PS3 moze laptop.
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 4-12.
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Chyba raczej mat, nie mam doświadczenia.
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Wszystkiego po trochu, takie codzienne używanie do wiadomości, discovery, piłka nożna, boks, no i filmy.
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Tak, ale nie nałogowo, nie jest to dla mnie najważniejsza funkcja w telewizorze.
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Tak, czasem i 10h/24
16.Preferencje co do marki ? -
17.Preferencje co do wielkości ? 40?
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? -
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? roznie.
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2500zł
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie lubię technologii 3D na razie. Jeśli mam za to płacić, to nie chcę 3D. Obojetnie


Pomożecie chłopaki co byłoby dobrym wyborem?
 

matiEX

New member
Witam, również szukam tv w tej cenie i zastanawiam się nad tym Panasonic'iem i Philips'em które podał kiki, zastanawia mnie tylko czy jeżeli telewizor nie będzie przylegał do ściany (będzie przymocowany do ramienia w narożniku pokoju) to opłaca się dopłacać do ambilight czy odpuścić sobie i brać Panasonica?

Wysyłane z mojego HTC Sensation za pomocą Tapatalk 2
 

matiEX

New member
Po kilku dniach testów jestem bardzo zadowolony i polecam gorąco ten model! Wszystko jest tak jak być powinno, obraz HD czy Full HD bajka, zarówno w nocy jak i w dzień, czerń jest czarna, podświetlenie równomierne, skalowanie obrazów z dekodera CP jest super jeśli chodzi o HD, nie koniecznie jest fajnie w SD ale to pewnie wina dekodera a nie samego TV. Sprawdzałem przy połączeniach SCART i HDMI jest bardzo podobnie z obrazem SD więc sądzę że to wina dekodera a nie TV. Aplikacje chodzą świetnie, nawet przy moim bardzo słabym internecie (ok 4Mbit). Podsumowując: w tej cenie bardzo gorąco polecam, nie ma co się za długo zastanawiać!
 
Do góry