Tv 40-43" Xbox One i filmy do 1800zł

rotmistrz88

New member
Witam wszystkich, ostatnio stałem się posiadaczem Xbox One i mój 32 calowy Samsung serii 4000 niezbyt do niego pasuje.

Nie potrzebuję smart Tv ani innych zbednych funkcji no chyba ze sa Tv na ktorych beda w tym przedziale cenowym te funkcje działac w miare dobrze.

Złącza które mi w zupełności wystarczą to 2x HDMi i 1xUSB (na 2 sztuki się nie obrażę ;-) )

Dekoder Kablówki mam podpięty obecnie pod hdmi podobnie jak Xbox One więc więcej tego typu wejść używać nie będę.

Rozmiar to najlepiej 43 cale.

W oko wpadły mi następujące TV (od najtańszych)

1. Philips 40PFH4100/88

2. TCL F40S5906

3. Sony KDL-40R450C

4. Philips 43PUH4900/88 (Obecnie można dostać za 1599zł)

5. LG 43LH560V

Nie mam uprzedzeń ani preferencji co do marki itp, zależy mi tylko na dobrym obrazie Full HD i na w miare przyzwoitym input lag w grach (tryb gry mile widziany)

Wydaje mi się że pozycje 4 i 5 byłyby dobre ale nie znam się na tym w ogóle i nie chce niepotrzebnie przepłacić za funkcje które będą w tej cenie działały tak sobie.

Jedyne co bym wykorzystywał to odtwarzanie filmów YouTube z telefonu na tv.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

rotmistrz88

New member
W zależności gdzie usiądę ale przeważnie 1.5m do max 3 metrów. Wiem że dobre byłoby coś z przedziału 48-50 " ale to nie w tym budżecie raczej.Jakiś czas temu miałem pożyczony tv 37 cali i było bardzo dobrze więc 43 tym bardziej powinno starczyć. No chyba że jest jakaś przyzwoita 48 bez smart Tv itp to wtedy bym zrezygnował z wszystkich dodatków typu smart.
 
Ostatnia edycja:

rotmistrz88

New member
Fajny, a jest jeszcze jakiś model bez bajerów w podobnym budżecie ? bo w Poznaniu z dostepnością ciężko a nie mam nerwów do zamawiania i czekania czy TV dotrze cały i zdrowy ;-)
 
Do góry