TV 40"-42" Do 1700zł

Dejzi80

New member
Witam, ostatnio sprzedałem swój telewizorek z racji tego, że po zmianie mieszkania był dla mnie już za mały a był to Samsung 32F5300 (przy okazji wspomnę, że dostałem za niego fajną sumkę 1000zł za roczny tv).

I teraz zaczyna się szukanie TV, skłaniam się ku 40" z racji tego, że siedzę co najwyżej 3m od niego a gdy miałem na próbę telewizor mojego ojca (42" Philips 42pfl4307h/12), jak dla mnie i moich "lokatorów" 42" wydawał się za duży, w salonie od tego 42" siedzimy około 5m i jest ok. Ale jak wy myślicie lepiej może wziąć 42"?


Telewizor będzie używany do grania na konsoli (teraz PS3 a potem PS4, więc full hd i conajmniej 100hz musi być), oglądania filmów, podpinania laptopa oraz oczywiście oglądania tv (fajnie żeby miał informację o kanale itp. w rodzicach Philipsie tego brakuje a w moim samsungu był)

Co do kwoty którą chcę wydać, to maks. 1700zł ale wiadomo chciałbym jak najmniej ale lepiej nieraz przecierpieć i dołożyć niż potem narzekać.

Co do 3D i Smart TV, może być ale nie musi choć Smarta bym nawet chciał mieć (nawiasem mówiąc, czy to prawda gdy jest 3D to jest większy input lag)?

Trochę już czytałem na internecie ale szczerze i tak wszystko mi się pląta.

Na razie znalazłem takie modele:

- SAMSUNG UE40H6200 (1647zł)
- Panasonic TX-42AS600E (1524zł)
- LG 42LB650V

Najbardziej podoba mi się ten Samsung, ale wyczytałem o jakichś kolorach na rogach, o tym, że 3D powoduje większy input lag i mam mętlik w głowie.

Co byście zaproponowali?
Pozdrawiam Michał.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz odległość gdzie możesz spokojnie sięgać po wielkość nawet 47"
Do Twoich potrzeb:
- 42PFH 5609 Philips
- Panasonic 40 AS640
- Sharp 42LE772
- Toshiba 40 L5435
- Panasonic 42AS 600
 

Dejzi80

New member
A co ty byś najbardziej polecił/kupił? Chcę dziś go iść kupić, bo już denerwuję mnie patrzenie na pustką szafkę na TV.
Czytam właśnie o tym Panasonicu 42AS600, i coraz bardziej mi się podoba. Tylko boję się tego, że ma matrycę 50hz czy to wystarczy?

Byłem jeszcze raz wczoraj w Media Expert i dostałem info, że
- Jeśli bym kupił LG LG 42LB650V za 1699zł mam za darmo pilot Smart

więc może najlepiej tego LG wziąć? Ile ten LG ma naprawdę HZ? Piszę, Motion Clarity Index 500 Hz.


Co wybrać

Panasonic TX-42AS600E vs LG 42LB650V (z pilotem smart) vs Samsung 40H6200?
 
Ostatnia edycja:
Do góry