TV 39"-40" do 2000zł

jurgeen

New member
Witam!
Chciałbym zakupić LED TV 39-40" do kwoty 2000zł (+100zł max). Wertowałem forum, ale nie jestem w stanie znaleźć tematu, który by mi pomógł na tyle, abym się zdecydował.
Rozmiar ma być taki, bo spróbujcie przekonać drugą połówkę, że 42 wcale nie będzie zbyt duży :)
Telewizor ma służyć do oglądania TV cyfrowej DVB-T, oglądania filmów z pendrive'a, pracy w autocadzie, 3ds maxie i pochodnych oraz gier na XBOX360, więc zakładam że powinien mieć niski imput lag oraz dużą częstotliwość odświeżania.
SmartTV oraz wbudowane WiFi - to akurat jest koniecznością, bardzo mi się to podoba :)
3D - nie musi być, nie jest mi potrzebne ;)

Po wizycie w sklepie zainteresował mnie model Panasonic TX-L39E6E, i tutaj wyczytałem o nim różne opinie, niektórzy polecają, niektórzy wręcz odwrotnie. Oprócz tego teść ma model TX-L42ET60E i niesamowicie podoba mi się w nim obraz, jednak rozmiar nie ten i cena trochę dla mnie za wysoka.
Byłem nastawiony na jakiegoś Samsunga, ale matryce w nich wydają mi się troszkę zbyt przekolorowane, chyba że to tylko moje wrażenie.
Jestem otwarty na wszelkie propozycje odnośnie marek
Z góry dziękuję za wszelką pomoc i sugestie :) to będzie mój pierwszy własny TV "na swoim" :)
 

elsonek

New member
W zasadzie mam podobne kryteria, ogólnie dla mnie bazowym tv jest samsung UE40F6500 widziałem nawet po 2200 na allegro, ale trzeba trochę do tych 2k dołożyć, ale z tego co czytałem warto.
 
Do góry