TV 32 cale - tegoroczne modele

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dopiero wróciłem z targów w Berlinie i teraz czekam na dostawę.
Samsung obecnie też używa różnych matryc w różnych telewizorach. Ma nawet matrycę Thomsona. Co będzie w mniejszych modelach sprawdzimy podczas testu.
 

Roberto2015

New member
KIKI jakby nie było to o Samsung UE60J6200 nie pisałeś prawdy:) Zeby zachować wiarygodność mógłbyś przynajmniej przyznać się do błędu.

Z wyrazami szacunku:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie denerwuj się nie sprawdziłem więc odpowiem jak sprawdzę.
W serii J6300 i J 6500 matryca jest 50 Hz.
I nie chce mi się wierzyć ze jest 100Hz w najniższej serii. Ale sprawdzę.
A o moją wiarygodność możesz być spokojny.
 

Roberto2015

New member
Nie denerwuj się nie sprawdziłem więc odpowiem jak sprawdzę.
W serii J6300 i J 6500 matryca jest 50 Hz.
I nie chce mi się wierzyć ze jest 100Hz w najniższej serii. Ale sprawdzę.
A o moją wiarygodność możesz być spokojny.


Nie ma co sprawdzać przecież. Już wszytsko jest jasne sam wstawiłem zdjęcia z mojego telewizora:)
120Hz panel SHARP jest w UE60J6200:krol:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Opowieści marnej treści. Model J6300 ma matrycę natywną 50 Hz i tyle.
Wszyscy jak widać opisują to co im producent podał nie patrząc na to co potrafi matryca.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No proszę Cię przecież to opis marketingowy.
Pismo cierpliwe i przyjmie wszystko
Model testowy który otrzymaliśmy od Samsunga ma na 100000% matrycę natywna 50Hz. Można pisać głupoty jakie się chce.

Model J 6300 otrzymany na testy - i na podstawie tych testów ma matrycę natywną 50 HZ - podobnie zresztą jak inni producenci w tej klasie (czego nie ukrywa żadna inna firma )
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też tak uważam.
Badania są badania a najłatwiej postawić obok siebie model 100Hz i model który chcesz sprawdzić. To dziecinnie proste i nie trzeba być żadnym fachowcem aby wskazać po 5 sekundach czy model porównywalny ma 100Hz czy nie ma.
 

Login

Member
Czy ktos z was zamawial kiedys cos na sklepsamsung pl ? Modelu 32J6200 ani widu ani slychu w sklepach wiec chyba nie bede dluzej czekal i kupie przez internet. Orientuje sie ktos ile moze kosztowac odeslanie takiej paczki gdyby sie okazalo ze z tv cos jest nie tak - Opakowanie w mm (SzxWxG) 901mm x 522mm x 127mm - 7 kg ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też szukam , ale nie mogę znaleźć.
Zadzwoń do dowolnej firmy kurierskie i sprawdź , bo każda firma ma inny cennik.
 

wsd

New member
Czy ktos z was zamawial kiedys cos na sklepsamsung pl ? Modelu 32J6200 ani widu ani slychu w sklepach wiec chyba nie bede dluzej czekal i kupie przez internet. Orientuje sie ktos ile moze kosztowac odeslanie takiej paczki gdyby sie okazalo ze z tv cos jest nie tak - Opakowanie w mm (SzxWxG) 901mm x 522mm x 127mm - 7 kg ?

Sklepsamsung.pl prowadzi sklep morele.net i poczytaj sobie opinie pozytywne i negatywne.
Model 32 calowy nie pojawi się w sklepach dopóki jakaś sieć sklepowa nie wprowadzi tego modelu do sprzedaży, a gdy to zrobi to konkurencja zrobi to samo. Przesyłka do 30 zł. Też chcę kupić ten model telewizora, ale czekam na obiecany test i raczej się nie doczekam, ale goście z hdtv polska napisali, że kiedyś zrobią test J6200.

Też szukam , ale nie mogę znaleźć.
Zadzwoń do dowolnej firmy kurierskie i sprawdź , bo każda firma ma inny cennik.

Kiki obiecałeś test UE32J6200 dawno temu i dlaczego do dziś tego testu nie zrobiłeś?
 

Login

Member
Jakos Media markt do tej pory nie poszedl w slady konkurencji i nie wprowadzil modelu LG 32LF650V.
W sklepie Samsunga narazie 32J6200 niedostepny ale za to cena zmalala do 1699 zl bo o ile dobrze pamietam bylo 1799 zl.
 

Login

Member
Tak jak pisalem wczesniej. Chcialem juz kupowac Samsunga 32J6200 na stronie sklepsamsung ale jak juz to mialem zrobic to zaczelo wyswiatlac sie ze produkt jest niedostepny i tak do tej pory. Chyba nie ma na cos czekac i trzeba kupowac cos innego. Szkoda bo ten Samsung jest na matrycy 120 hz a inne 32 cale na matrycy VA i 120 hz nie mozna dostac w tym roku.
 
Do góry