Tv 32 cale Pod PC i XBOX360

gromba17

New member
Witam. Chcialbym kupic telewizor 32 calowy ktory bedzie podlaczony pod pc(70%) i xboxa360(30%). Mam do wydania max 2000 zl Czy moglibyscie doradzic mi cos w miare sensownego ?? Dobrze by bylo jak by jeszcze mial nienajgorszy dzwiek. Tv bedzie ogladany z odleglosci 2-3m. Prosze o pomoc i z gory dziekuje.
 

setunia

New member
Bez reklam
Dzisiaj kupiłem dzieciakowi LG 32LG5600 za 1,8kPLN. Dobrałem go pod kątem cena-fullhd-d-sub. D-sub bo takie wyjście ma laptop dzieciaka.
FullHD bo będzie podpięta PS3, a szkoda tracić detale kiedy młody i tak siedzi z nosem przed ekranem. Cena - obok Toshib XV to najtańszy TV full jaki spotkałem i jeszcze 30x0% - pikuś, poszły jak mydło w PRL-u. Toshiby nie wziąłem bo miała kijowe (wg mnie) menu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do PC i gier musisz mieć szybsze procesory ruchu inaczej będzie klapa.
Panasonic 32 LX 85
JVC 32 Da9
Sharp 32 d 65
Ale najlepiej zagra model 100 Hz - Toshiba 32 R 35000
 

setunia

New member
Bez reklam
kiki napisał:
do PC i gier musisz mieć szybsze procesory ruchu inaczej będzie klapa.
Panasonic 32 LX 85
JVC 32 Da9
Sharp 32 d 65
Ale najlepiej zagra model 100 Hz - Toshiba 32 R 35000

Chyba nie do końca tak jest. Po paru dniach użytkowania mogę napisać co następuje:
-obraz HD zwłaszcza sceny w świetle dziennym, zarówno w grach (ścigałki - PS3) jak i w filmach wyglądają bardzo dobrze, sceny nocne trochę gorzej, ale tu wykłada się większość budżetowych LCD, a dla dzieciaka nie będę kupował cholera wie czego.
- obraz SD (kablówka UPC) przez ostatnie dwa lata producenci zrobili bardzo duży postęp w jakości wyświetlania sygnału SD. Dwa lata temu, kiedy kupowałem plazmę, na 32" LCD nie dało się patrzeć z 3m, teraz oglądam kablówkę z niecałych dwóch metrów i nie widzę żadnej pikselozy.
- jakość czerni jest zadowalająca jedynie przy mocno kontrastowych scenach. W scenach nocnych nie widać odcieni czerni wszystko się zlewa, tu wolę nadal moją starą plazmę.
 

kamikat

New member
kiki napisał:
do PC i gier musisz mieć szybsze procesory ruchu inaczej będzie klapa.
Panasonic 32 LX 85
JVC 32 Da9
Sharp 32 d 65
Ale najlepiej zagra model 100 Hz - Toshiba 32 R 35000

Hej,
Nic nie wspominasz o Samsungu którego jesteś właścicielem (inny wątek), DLACZEGO, czy jest z nim coś nie tak?
Jak możesz to odpisz bo zastanawiam się między tymi dwoma tv. Jeśli wiesz coś więcej o LG to też poproszę o info.

Z góry dziękuję.
 
Do góry