TV 32 cale na DZIEŃ MAMY... pilne

tosemjaja

New member
Czytałem kilka wieczorów, ale jak większość im więcej czytania tym większy mętlik w głowie.

Potrzebuję TV 32'' dla mamy (zmiana z 21'' crt). Większy odpada. Cena ~2000 (mniej=lepiej :) )
Obecnie ogląda tv z anteny zbiorczej w bloku. Podobno można już odbierać tym tv cyfrową.

Bajery dlna itp mnie nie interesują. Najważniejszy jest JAK NAJLEPSZY OBRAZ.
Być może będzie przejście na jakąś TV na kartę, albo jakiś tani pakiet TV osiedlowej. Pakietów za 500pln w super HD nie przewiduję, chyba że w powietrzu darmo takie dadzą ;-)

TYPY:

1. Panasonic L32E30
2. Sharp LC-32LE630
3. Philips pfl5507k
4. coś innego?
 

tosemjaja

New member
Telewizor podłączony. Moja opinia:

Zalety:
1. Ładny obraz z telewizji cyfrowej z powietrza, zarówno HD i SD.
2. Ładny design monitora, fajna cienka ramka.
3. Prosta obsługa
4. Dobra cena.

Wady:
1. Wolno przełączają się kanały (w porównaniu do kineskopa)
2. Nierówne podświetlenie (defaultowe ustawiania), ale to wydać tylko jak się ekran robi całkiem czarny - właśnie w momencie przełączania kanałów :)

Poza tym na niektórych kanałach są pixelowate zakłócenia, ale to pewnie przez antenę (zbiorcza na bloku).

Pozdro.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kanały w większości telewizorów przełączają się podobnie .
To nie jest nierówne podświetlenie, bo dopiero gdy włączony jest proces obróbki czyli podczas świecenia obrazu .
A tak nie działa podświetlenie w pełni i nie musi.
Sygnał - wystarczy jak podłączysz telewizor z poziomu DVBT nawet pod zwykłą antenę to będziesz miał super.
 

tosemjaja

New member
Kanały w większości telewizorów przełączają się podobnie .
To nie jest nierówne podświetlenie, bo dopiero gdy włączony jest proces obróbki czyli podczas świecenia obrazu .
A tak nie działa podświetlenie w pełni i nie musi.
Tak, w zasadzie nie powinienem tego do wad zaliczać :)

Sygnał - wystarczy jak podłączysz telewizor z poziomu DVBT nawet pod zwykłą antenę to będziesz miał super.
Co to znaczy? Nie mam tak teraz zrobione? :)
 
Do góry