TV 32-39/40 cale

ikcorpap

New member
Cześć,

Czym różnią się modele U43P6046 oraz U43P6006 i czym jest pełny pakiet? DP640 to następca któregoś z nich? Od dłuższego czasu studiuje wszystkie fora i koniec końców zdecydowałem się prawie na TCL tylko tutaj sie lekko zamotałem ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL 43P60 ma Androida, MxPleyer, Kodi 18 , Terarrium, Vavoo, Google Assistant, obsługę głosem, pilot głosowy dodatkowo.
Gry za darmo, filmy za darmo.
Teraz jest już nowy model 43UD6046 za 1799 zł z kalibracją profesjonalną i dostawą.
Jak będziesz niebieski za 1599 zł

Masz model 43Dp640 bez Androida - za 1699 zł , dla niebieskich za 1499 zł
Zaloguj się tylko w Klubie HDTV !
 

ikcorpap

New member
TCL 43P60 ma Androida, MxPleyer, Kodi 18 , Terarrium, Vavoo, Google Assistant, obsługę głosem, pilot głosowy dodatkowo.
Gry za darmo, filmy za darmo.
Teraz jest już nowy model 43UD6046 za 1799 zł z kalibracją profesjonalną i dostawą.
Jak będziesz niebieski za 1599 zł

Masz model 43Dp640 bez Androida - za 1699 zł , dla niebieskich za 1499 zł
Zaloguj się tylko w Klubie HDTV !

A poprzednik U43p60 jest za 1350? Czym sie rozni nastepca (43ud6046) od niego?

Pakiet to kalibracja i dostawa?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pakiet to :
- Kalibracja
- Wtyczki ( wgrywa się kilka godzin)
- Pilot głosowy
- Dostawa
DP 640 bez Androida
D 6006 - bez Androida
UD 6046 jest z Androidem 8,0, Google Assistant, Obsługa Głosem, Pilot głosowy, myszka wirtualna, MxPalyer, Kodi 18, Vavoo, Terrarium
 

nobless

Klub HDTV.com.pl
VIP
No mam modele ale przekraczajace budzet. a to ma byc tv budzetowy a kalibracja nie jest konieczna wg mnie przy tym tv. budzet i tak jest naciagniety z 1200 na 1350 wiec dobijajac do 1600 to już sporo drożej.
Jak będę szukać dla siebie 65'' to będzie inna sytuacja.
 

nobless

Klub HDTV.com.pl
VIP
Najwyzej im doloze bez ich wiedzy, kwestia co za model.
Powiem szczerze , że nie chce wtopy.
Kiedyś u Ciebie kupiłem sony 55'' sam model w sobie ok, ale stał.
Teraz był remont i go powiesili. Okazuje się , że nie ma do tego modelu pasującego uchwytu bo sony coś przekombinował z mocowaniami i trzeba było ze śrub zrobić dystanse przez co TV wisi na słowo honoru i nie trzyma pionu tylko opada w dół :/
 

jaro44

New member
Witam,
szukam TV do pokoju dzieciaka.
Parametry wymagane:
full hd lub uhd, max 83 cm szerokości z działającym netflix (smartTV).

Zastanawiam się nad Philips 32PFS5803 lub 32PFS5823 (nie widzę różnicy poza kolorem i niższą ceną o około 150PLN na korzyść pierwszego).

PS.
Nie ukrywam, że zależy mi na jak najniższej cenie max do 1200 PLN
 
Do góry