Tv 30" +

GameMania

New member
Witam szanowna wiare, od razu przepraszam za brak polskich znakow ale nie mam pl klawiatury.

Najpierw odpowiem na pytanka

1. Jak daleko siedzę od ekranu telewizora? - 1m-2m
2. Ile osób zasiada przed telewizorem? - 1-2
3. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? -raczej na wprost lub lekko pod kątem jak sie poloze ;)
4. Telewizor ma stać czy ma wisieć? - Stać
5. Jak słońce świeci w pokoju? - Zza telewizora
6. Jaki masz obecnie telewizor? - Stare pudło
7. Co chcemy aby telewizor posiadał? - FullHD, Wifi
8. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? - filmy 720p i 1080p rzadko gorszej jakosci, naszego polskiego repertuaru nie ogladam wcale jedynie pilke czasem
9. Czy zamierzasz serfować po internecie? - raczej nie, mam od tego PCta i lapka
10. Czy zamierzasz grać w gry? -Tak pewnie sporo Xbox360 i niedlugo pewnie PS4
11. Preferencje co do marki? - Nie mam
12. Preferencje co do wielkości? - 30-41 cali
13. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? - różnie
14. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? - 1500
15. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne? - w tej cenie chyba nie realne

Tak jak napisalem szukam TV fullHD do 1500, sporo bedzie sie gralo w gry na nim i ogladalo filmow akcji, chcialbym mozliwie na ta cene aby obraz byl najlepszy oraz nie bylo nie wiem jak to nazwac ale widzialem to na jakims tv do 2000 takiego efektu przeskakiwania. Mozliwie najplynniejszy i najladnieszy ;) tak tak i frytki do tego. Zakup bedzie w Saturnie wiec dobrze by bylo jakby byl tam dostepny
Moze cos w tej cenie znajdzie sie sensownego bardzo prosze o pomoc.

Aha i wejscie usb musi byc zeby mozna bylo dysk zew. podpisac i bezposrednio z niego ogladac filmy

Moje luzne typy:
Samsung UE32H5000AW jest jakis dziwnie tani 999-,
Sony KDL-40R450B 1499-, ten idealnie sie miesci w cenie i ma tryb gry i sport jestli ma to znaczenie
LG widzialem 32" z serii LB5xxx i nie wiem czy kwestia ustawienia ale obraz byl beznadziejny
Tu juz normalniejsza cena od Samsunga UE32F6400 1499-, i w specyfikacji ma 200hz plus 3D i tryby gry i sport z tych wszystkich wydaje sie najmocniejszy.
 
Ostatnia edycja:

GameMania

New member
Panasonic niestety 1800 wiec odpada. Toshiba, tez troche wychodzi poza budzet ale moze sie uda dorzucic do niego. Nie ma nic jeszcze wartego w tym budzecie?
 

GameMania

New member
Jezeli nie ma rzeczywiscie w tej ccenie nic lepszego chociaz zastanawiam sie na samsungiem UE32F6400 to powiedzcie mi jaka jest roznica miedzy tym Panasonicem z koncowka AS600E i EW
 

GameMania

New member
Nie wiem skąd bierzesz ceny - ale te co podałem mieszczą się w Twojej klasie cenowej.

cena panasonica ktora podalem w saturnie, na allegro najtanszy jaki jest 1600 :(

i z ciekawosci sprawdzialem cene 42 cala i jest taka sama jak 39,oczywiscie na allegro. Mozecie mi powiedzieci dlaczego? a w saturnie nawet deczko tanszy.


Jeszcze chetnie poczytalbym test Toshiby , Panas wydaje sie byc naprawde dobry w tej cenie. Toshiba dodatkowo widze ma 3D, tylko ciekawe jak jakosc obrazu, input lag i plynnosc obrazu, porownywalnie do Panasonica?
 
Do góry