TV 23" czy 26" - jaki?

pawel1103

New member
Witam.
Mam zamiar kupic w niedlugim czasie telewizor LCD. Telewizor wykorzystywalbym do ogladania filmow z DVD, ogladania telewizji (sygnal z cyfrowej kablowki), ogladania zdjec i filmow z cyfrowego aparatu, grania na PS2 i korzystania z kompa. Telewizor ogladalbym z odleglosci 1,5 - 3 metrow. Zastanawiam sie czy 26 cali to nie za duzo jak na dosc niewielki pokoj (3mx3m) w jakim by telewizor stal. Dlatego zastanawiam sie czy kupic TV 23 czy 26 cali. Koszt telewizora nie powinien przekroczyc 1600zl. Zastanawialem sie nad telewizorami LG i Samsung. Moze ktos wie jaki telewizor bylby dobry. Z gory dziekuje za odpowiedzi.
 

pawel1103

New member
A co sądzicie o telewizorze: Samsung LE23R81B??
Skłaniam się ku 23 calowemu telewizorowi gdyż na 26 calowy trudniej mi będzie znaleźć miejsce w pokoju.

 

treumatic

New member
Tez wlasnie przymierzam sie do kupna 26" to sie podlacze pod temat

Ktory wziasc bo dwie opcje wybralem Tego Panasa Lx 70 czy Toshiba 26A3001P ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
"Który wziasc bo dwie opcje wybralem Tego Panasa Lx 70 czy Toshiba 26A3001P" - tu naprawdę nie ma nad czym się zastanawiać - bo różnica jest bardzo , bardzo duża na korzyść Panasonica
 

pawel1103

New member
Za dużo się nie dowiedziałem :roll: więc zdecydowałem według innych opinnii znalezionych w internecie i kupiłem Samsunga LE23R81B. Trafiła się kilkugodzinna:D promocja 300 zł taniej :)
 
Do góry