Tuner Pace DS810 XE HDTV

leosob

New member
Witam wszystkich.Jestem nowy i jest to moj pierwszy post na tym forum.Mam zamiar kupic Panasa 42" a do niego dokupic tuner z HD.Po wielu poszukiwaniach moj wybor padl na Humaxa HDCI-2000 i w/w.O ile dosc duzo znalazlem informacji na temat Humka to w ogole nic nie znalazlem na temat Pace.Jedynie na stronie dostawcy sa podane jego dane techniczne.Temat zapuscilem na innych forach,ale jak do tej pory nikt nie odpowiedzial mi jakie sa jego mozliwosci,wady czy zalety.Zainteresowalem sie nim gdyz w parametrach:wyjscie formatu podane sa wartosci 1920x1080i,1280x720P,720x576i oraz 720x576p.Tej ostaniej wartosi nie znalazlem w innych tunerach.Ponadto posiada wejscie Telephone Line Modem RJ-11.Nie szukalem inforamacji na stronach producenta gdyz nie znam niemieckiego.W zwiazku z tym bede wdzieczny za wszelkie konstruktywne informacje na ten temat.
Pozdrawiam.
 

yanky

New member
Witaj. Twój faworyt, czyli Pace jest z całą pewnością OK. Brałem go również pod uwagę, ale zdecydowałem się na Topfielda. Chyba najwięcej użytkowników ma Humax, a więc również najwięcej "testerów". Pace jest mało popularny, a zatem w internecie jest mniej informacji i uwag. Na niemieckich forach wypada dobrze, ale twierdzą, że nie chodzą wszystkie uniwersalne moduły CAM np. T-Rex. Jeśli masz jeszcze trochę czasu i kasy to poczekaj na Technisat DigiCorder HD S2. Ma pojawić się wkrótce, ale jeśli nie masz czasu to lepiej wybierz Humax'a lub Topfielda.
 

leosob

New member
Pace DS810 XE

Witam CIe yanky i dziekuje za szybka odpowiedz.Musisz wiedziec,ze przygode z tv zaczynalem jeszcze na samym poczatku z Wizja TV i tunerem DSB 3010.Pozniej dokupilem Humaxa CRCI-5500 oraz modul
DragonCam.Rok temu przesiadlem sie na Relooka 400S.
Teraz nadeszla pora na HD.Poniewaz w moim wieku /prawie emeryt/ trudno mi jest zglebiac linuxa,postanowilem powrocic wiec do "normalnych" dekoderow.Co do tego Technisata to jezeli nie jest na
linuksie to oczywiscie,ze moge poczekac.Poszperam w
internecie aby dowiedziec sie cos wiecej o nim.
Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam.
 

leosob

New member
Tunery HD

Dzieki Gie mysle,ze cos w niedlugim czasie wybiore.Bylem na tej stronie tuner nawet dosc ciekawy i w przyzwitej cenie
 
Do góry