Tuner do cyfrowej TV kablolwej - AZBOX??

Mr.N3mo

New member
Witam!!:)

Chodzi mi o AZBOX HD PREMIUM (PLUS)
Zaciekawiony ofertą AZBoxa chciałem kolegów zapytać czy rzeczywiscie zastosowanie głowic DVB-T w tym tunerze umożliwi oglądanie telewizji cyfrowej kablowej powiedzmy od UPC czy też VECTRY.
No i oczywiscie czy mozliwe bedzie nagrywanie takiego sygnału.

Chce skonfigurowac od zera porzadny zestaw kina domowego z TV. I szukam optymalnego rozwiazania do odtwarzania wszelkiej masci plików video oraz audio. Fajnie jakbym mogł wykorzystac do tego tuner. Zalezy mi na jak najmniejszej ilosci urządzeń.:hmm:
 

Horhe Ortega

New member
Mogą być dwie głowice DVB-S2 (wymienne oczywiście na DVB-C/DVB-T , ale wiadomo-jedną trzeba wyjąć-zastępując wybraną).DVB-C problem "parowania" kart z dekoderem.
 
Ostatnia edycja:

luka80

New member
chyba miał na myśli że kablówka paruje karty ze swoimi tunerami, karta działa tylko z tym tunerem, z którym zostanie wręczona klientowi
 

Horhe Ortega

New member
Z zasady(a raczej ze strachu:cool:) duże(główne) kablówki parują kartę.Bezpieczeństwo sygnału + ew. zysk z dzierżawy sprzętu.Są też małe , które nie parują lub oferują moduł.Faktycznie mogłem napisać tuner.
 
Ostatnia edycja:

Mr.N3mo

New member
Mogą być dwie głowice DVB-S2 (wymienne oczywiście na DVB-C/DVB-T , ale wiadomo-jedną trzeba wyjąć-zastępując wybraną).DVB-C problem "parowania" kart z dekoderem.
Rozumiem...W takim razie to moja pierwsza i ostatnia przygoda z cyfrową kablówką...
A Zastanawiałem się nad cyfrą i "N" to jednak lenistwo wyszło bokiem-- W UPC internet w pakiecie...

Ad. DVB-C / DVB-T to...sorrki-dopiero ucze sie tych wszystkich standardów więc wybaczcie błąd.

Dzial rzeczywiscie mogłem wybrać o Tunerach ,ale AZBOX to kombajn.
Pozatym od razu zapytam:

Czy warto w to urządzenie wchodzić?? W perspektywie zmiana TV kablowej na talerz.
Może jest jakies inne urządzenie w podobnej cenie oferujace podobne funkcje.
Z odtwarzania głównie zależy mi na DIVIX-ach i AVCHD bo mam kamerke i musze gdzies archiwizowac(odtwarzać)filmiki.
 
Do góry