Trudny wybor POMOCY

lukiwlkp

New member
Witam mam problem z wyborem tv mam nadzieje ze mi pomozecie. Tv bede ogladal z ok 2m mam troche obawy czy 40 nie bedzie za wielka, do tej pory mialem zwykly tv 21" (pokoj 4x3m) Na tv moge wydac max 5000zł

1.Philips 37PFL9604H (czy ktos widział jakis test tego tv?)
2.Sony Z5500
3.Samsung LE40B750
4.Cos innego? moze jakis led? (poczekac az sony wypusci nawa serie?)

Tv bedzie podpiety pod kompa albo do dysku usb i czy moaga byc jakies problemy z otwieraniem plikow z dysku albo z podlaczeniem do kompa?
 

vienna1980

Member
Bez reklam
Z 2 metrów 40 cali według mnie jest trochę za duży zdecyduj się jednak na 37 cali,osobiście kupiłbym ten telewizor Philipsa 37 9604,jest to sprawdzony i mający bardzo dobrą opinię telewizor w tym rozmiarze nie kupisz lepszego telewizora na dzień dzisiejszy.

A co do nowości Sony to musisz się z tym liczyć że jak się ukażą na rynku jako nowość to zawsze kosztują trochę drożej,no i kupuje się tak naprawdę jak to się mówi kota w worku,gdyż tak naprawdę wiemy jeszcze o danym modelu bardzo mało czy to udany telewizor czy kiepski.Pamiętaj o tym że nie zawsze nowy telewizor musi być lepszy od starszej serii telewizorów.
 

Ares78

New member
Z tego co można wyczytać na portalach to już w przypadku części zaczęły się prace nad testami bo telewizory już mają, ile w tym prawdy ciężko stwierdzić. Ale w przyszłym tygodniu powinny być już dostępne dokładniejsze informacje (według części sklepów, od 18 lutego modele będą już w sprzedaży). Więc jak dla mnie warto poczekać bo tydzień, dwa zwłoki można chyba przetrwać ;)
 

kapsell

New member
Bez reklam
Nie napisales jaki masz sygnal, jesli hd to 40" bedzie ok.
Do 5000 kupisz wypas np:
sony x4500
Philips 9603
 

lukiwlkp

New member
no wlasnie tez tak myslalem i tu jest caly problem 32 za maly 40 za duzy a 37 jest malo i sa chyba gorsze od 40
 
Do góry