Transport plazmy położonej

areqq

New member
Czy przewiezienie plazmy 150 km (ze 3h) w pozycji leżącej może jej jakoś zaszkodzić ?
Koniecznie musi "stać" ?
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Raczej tak, bo inaczej wystarczy ze samochód "podskoczy" a szyba w matrycy może pęknąć pod wpływam naporu siły.
 

digitalus

Banned
Czy przewiezienie plazmy 150 km (ze 3h) w pozycji leżącej może jej jakoś zaszkodzić ?
Koniecznie musi "stać" ?
Najbezpieczniej przewozic plazme w pozycji pionowej czyli stojacej. Karton z 42 calowym telewizorem plazmowym LG , panasonic bez problemu wchodzi w pozycji pionowej do hondy civic(ufo) . Kolega ma taki samochodzik . Trzeba tylko przestawic tylne siedzenia, wejda dwie osoby i telewizor
 
Ostatnia edycja:

Kadajo

New member
Bez reklam
Tak, bo szyba nie jest w żaden sposób zabezpieczona aby wytrzymać napór sił pionowych.
 

ptx

New member
Tak, bo szyba nie jest w żaden sposób zabezpieczona aby wytrzymać napór sił pionowych.

wiozłem 42st50 50km w pozycji leżącej yarisem II i plazma nie odniosła jakichkolwiek obrażeń, myślę ze transportowanie w pozycji stojącej ma głownie związek z wysyłkami kurierskimi aby nie kłaść jakichkolwiek innych paczek na plazmę (chyba ze się mylę)
 

Walenhovv

New member
Ja swoją plazmę przewoziłem w poziomie, ponieważ tylko w takiej pozycji wchodziła do samochodu. Przejechałem z nią godzinę przez cała Warszawę, starałem się uważać na doły, studzienki i "śpiących policjantów". Telewizorek przeżył bez najmniejszych problemów. Osobiście wiozłem ekranem do dołu bo tak mi powiedział sprzedawca.
 
Do góry