Transmisja dzwięku przez WI-FI

GeoTrance

New member
A więc tak mam laptopa z którego chce odpalić muzyke i wysłać ja przez sieć na PC do którego podłączone są głośniki jest taka możliwość? Jeśli tak to jak to zrobić? (myślalem o jakimś programie do takiej transmisji)

PC podłączone jest kablem do routera a laptop ciągnie sieć po WI-FI...
 

pro_fill

New member
Bez reklam
to jest tak proste, że nie wiem od czego zacząć o_O

poszperaj na temat udostępniania plików/katalogów w sieci.

ja na inne komputery w domu wchodzę wpisując przypisany adres do karty sieciowej, np. 192.168.1.10X [w miejsce X wpisuję liczbę].
 

pro_fill

New member
Bez reklam
no tak - co innego opisałem.

nie wiem, jakim telefonem dysponujesz, bo swojego czasu na SE były tzw HID'y, które umożliwiały sterowaniem pewnymi aplikacjami bezpośrednio na komputerze wyposażonym w BT.
udostępniasz katalog w lapku, ana PC-cie odpalasz z poziomu telefonu.

w grę wchodziłby jeszcze tzw. zdalny pulpit - albo ten, co jest oferowany przez windows, albo w formie jakiegoś programu.

gdy dzieciak stawiał swoje pierwsze kroki internetowe, z obawy przed "pewnymi treściami", zainstalowałem u niego jedną część programu [klient] i u siebie drugą część [serwer].
mialem podgląda na to co robi i po jakich stronach biega [stare dzieje].
program miał również opcję sterowania myszką bezpośrednio na "obserwowanym" komputerze.
 

wUodek

New member
gdy dzieciak stawiał swoje pierwsze kroki internetowe, z obawy przed "pewnymi treściami", zainstalowałem u niego jedną część programu [klient] i u siebie drugą część [serwer].
mialem podgląda na to co robi i po jakich stronach biega [stare dzieje].

Nie chciałbym być twoim dzieckiem.
Zero prywatności, intymności, ZERO PRAW DZIECKA !

Meldować się też musiało ? Musztry, apele i te sprawy też ?

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

pro_fill

New member
Bez reklam
ok, ja również cieszę się, że nie mam takiego dziecka, jak ty, teraz dopisz coś na temat.

ps.
dzisiaj wiem, że nie wejdzie tam, gdzie nie powinien.
 

GeoTrance

New member
Dobra panowie wyloozoowac prosze!

a co do problemu to go rozwiązalem. Do władania innym pc potrzebny jest program np: Radmin ktory jest latwy i prosty w obsludze a konfigiracja banalnie prosta.

Dziekuje za pomoc
 
Do góry