Tour de Pologne

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Zasłużone gratulacje i brawa!!! Jestem fanem kolarstwa od lat. Kiedyś nawet zaliczyłem jako widz oczywiście finał oraz dekoracje Tour de France na Polach Elizesjkich. Sam z resztą jeździłem kiedyś i to nie mało. Zaczęło się chyba od tego, że dziadek zabierał mnie na wyścigi pokoju.
Jeszcze raz brawa. Coś w końcu ostatnio dzieje się lepiej w naszym polskim sporcie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zasłużone gratulacje i brawa!!! Jestem fanem kolarstwa od lat. Kiedyś nawet zaliczyłem jako widz oczywiście finał oraz dekoracje Tour de France na Polach Elizesjkich. Sam z resztą jeździłem kiedyś i to nie mało. Zaczęło się chyba od tego, że dziadek zabierał mnie na wyścigi pokoju.
Jeszcze raz brawa. Coś w końcu ostatnio dzieje się lepiej w naszym polskim sporcie.

Musza chyba kasę z piłki nożnej przewalić na siatkę, ręczną i łyżwiarstwo szybkie. Bo patrząc po Legii to nawet czytać przepisów nie potrafią, a co dopiero grac na poziomie LM.. choć akurat w tym dwumeczu byli lepsi.. tylko co z tego jak jest problem z przeczytaniem regulaminu.. Więc dawać kasę na inne dyscypliny i coś się ruszy...
 
Do góry