toshiba xf350pg do serwisu

spider30

New member
Witam.To mój pierwszy post.Jestem wielbicielem marki TOSHIBA od paru lat,posiadam miedzy innymi laptopa oraz telewizor tej marki.Laptop pracuje znakomicie od prawie 4 lat:D.Natomiast telewizor działał tylko rok.Pewnego dnia przez prawie połowe matrycy pojawiła sie martwa czesc ekranu (zamazany obraz).Telewizor oddałem do serwisu w Katowicach 7 dni temu.Po 5 dniach zadzwoniłem z zapytaniem co dalej.Serwisant odpowiedział mi ze telewizor został wysłany do serwisu w Lodzi i prawdopodobnie dostane model zblizony parametrami do opisanego wyrzej .Moje pytanie na jaki model firma TOSHIBA wymienia telewizor xf350pg i czy musze sie zgodzic na tą wymiane. Prosze o odpowiedzi na ten temat.
 

spider30

New member
Dziekuje za odpowiedz.wczoraj tj 25.02.10 zadzwoniła miła pani z serwisu centralnego toshiby w warszawie i zaproponowała mi wymiane telewizora na nowy.powiedziała mi ze mają na stanie tylko tosie zv 635dg 47 cala i czy sie zgadzam.oczywyscie ze tak!!! I powiedziała ze mam czekac na telefon z servisu kiedy telewizor dostarczą.pytanie czy dlatego ze czekam miesiąc i jestem cierpliwy czy taka jest polityka firmy.narazie jestem zadowolony ,ale dopóki nie zobacze to........
 
Do góry