Toshiba 55ZV635 - kupiona...

ecolab250

New member
Witam,

dziekuje wszystkim, ktorzy pomogli mi w wyborze. Telewizor juz zawisl na scianie, kable podlaczone wiec pare moich spostrzezen.

1. Mam dosc jasny pokoj i musze powiedzic, ze szyba mi nie przeszkadza, zarowno w dzien jak i wieczorem, blikow praktycznie nie widze a jezeli sa to mimo wszytko wole to niz matwowa powloke, na ktora pada siwiatlo (ale to rzecz gustu).
2. Jestem pozytwynie zaskoczony jakoscia obrazu, szczegolnie dltaego za mam Polsat, ktory nadaje tragicznie (zmieniam na N). Obawialem sie szczegolnie "plackowatych twarzy" bez szczeglow, Toshiba spsuje sie tuataj rewelacyjnie, z odleglosci 3,5m jest super (obraz SD).
3. Katy, na szczecie ogladam na wprost ale rzeczywiscie tu nie jest najlepiej, ale na to cierpi pewnie wiele LCD.
4. Slawna KALIBRACJA, musialem ustawiac "z kartki", bo sie rozjechalo w transporcie. Moje wrazenia, to ogolnie za ciemno nawet wieczorem). Delikatnie podciagnalem jasnosc na kolorach, obnizylem nasycenie na czerwieni i niebieskim, i troche gama do gory i na tym koniec. Po tej operacji telewizor swieci jak "plazma", czyli przestal oswietlac pol pokoju :), wzrosla szczgołowsc detali.

to tyle, jak macie pytania, chetnie odpwowiem. KIKI dzieki za support.
 
Do góry