Toshiba 46TL938 - Problem z Internet Browser - zawiecha/reset

przemek51p

New member
Mam pytanie czy to normalne że przy próbie przeglądania internetu, bardzo często telewizor się zawiesza (czarne tło i zero reakcji) Wygląda to tak że włączam jaką kolwiek strone np klikne za szybko dalej zamin strona włączy się do końca i już zawiecha. To mój pierwszy telewizor ze smartv i nie wiem czy telewizory ogólnie nie bardzo sobie radzą z internetem czy to jakaś wada konstrukcyjna mojego tv. Telewizor ten ogólnie kiepsko chodzi tak jakoś wolno. Z góry dzięki za odpowiedź.
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Jak mówi oficjalny serwis należy unikać konfigurowania WiFi przy pierwszym włączeniu.
Aby wszystko działało poprawnie należy Tv zresetować i przy "pierwszej instalacji" nuie konfigurować WiFi. Dopiero po 2 wlaczeniu TV można z menu/konfiguracja ustawić łącznośc bezprzewodową wifi poprzez konfigurację ze wspomaganiem :)
 

przemek51p

New member
Dzięki za odpowiedź, a orientujesz się czy to samo dotyczy połączenia przez lan?? Połączyłem się przez lan i lepiej chodzi, demon prędkości to to nie jest, ale dużo rzadziej się coś dzieje teraz to trzeba się bardziej pomęczyć żeby go zawiesić, wtedy (przez WiFi) to nic nie można było zrobić bo się odrazu wieszał.
 
Do góry