Toshiba 42XV635DG - nie buczenie tylko bzyczenie elektroniki

piotrflo

New member
Ma automat i ma rozciaganie formatu 4:3 jak jest automat wlaczony, ale cos to nie do konca dziala poprawnie. Przynajmniej u mnie. Moze kwestia kabla. Pojawiaja sie tez tezy (gdzies czytalem nawet tu na grupie), ze wplyw ma kabel, ktorym jest sygnal przesylany. Podobno przez HDMI jest mniej problemow z formatowaniem z automtu. Ale czy to prawda?
 

kapsell

New member
Bez reklam
silent

Teraz zastanawiam się nad tymi dwoma modelami podanymi wyżej. Wie ktoś, który model jest bardziej pewny jeśli chodzi o ciche działanie? :)

"Cicho" to pojecie wzgledne. Jednemu bedzie przeszkadzac a dla drugiego jest ok.
Moj zv chodzi cicho i nie slyszalem problemow z zv czy xv aby byly glosne.
Posluchaj sobie jak pracuje normalny Samsung b850 to zobaczysz jak ta granica sie przesunie ;)

Najlepiej samemu posluchac i ocenic...
 

piotrflo

New member
Tak zgadza sie, mojej XV635 nie slychac, dopiero jak sie ucho przylozy to pobzykuje sobie gdzies tam lekko elektronika, ale to jest normalnie nie slyszalne w trakcie normalnego ogladania. Nawet jak TV jest mocno sciszony.

Ja ostatnio "sluchalem" jakiejs plazmy Pioneera w Anglii chyba z tego co pamietam Pioneer KURO PDP-4280HD. Oj tam sie dzialo. Oprocz buczenia, piekarnia i piekne brzmienie chlodzenia. No miod Panowie. :D
 
Ostatnia edycja:

tajczyk

New member
Nie chciałbym zakladac nowego watku, a własnie przymierzam sie do zakupu 42xv635 i chciałbym zapytać czy ktoryś z uzytkowników ma jakies doświadczenia ze współpraca tego tv z modułem cam z kablówki bo słyszałem ze bywa z tym róznie i nie wszystkie tv dobrze wspołpracują. Nie wiem jeszcze jaki konkretnie model modułu dostarcza moaj kablówka ale jesli istnieje jakiś który jest godny polecenia to moze warto byłoby zainwestować
 

piotrflo

New member
Nie chciałbym zakladac nowego watku, a własnie przymierzam sie do zakupu 42xv635 i chciałbym zapytać czy ktoryś z uzytkowników ma jakies doświadczenia ze współpraca tego tv z modułem cam z kablówki bo słyszałem ze bywa z tym róznie i nie wszystkie tv dobrze wspołpracują. Nie wiem jeszcze jaki konkretnie model modułu dostarcza moaj kablówka ale jesli istnieje jakiś który jest godny polecenia to moze warto byłoby zainwestować

Dlaczego nie zalozyles? Kto bedzie wiedzial, ze w moim watku akurat bedzie post dot modulu cam. Smialo chlopie zakladaj o tego jest forum. Masz nowy temat to pytasz. A tak podczepisz i czekasz nie wiadomo ile na odpowiedz.

Co do Twojego pytania. Ja nie pomoge bo mam kablowke przez dekoder i moj operator nie dostarcza modulow.
 
Do góry