Toshiba 40XF350PG czy 42XV550PG ?

roskar

New member
Witam !

Proszę o podpowiedź , który model toshiby wybrać 40XF350PG czy 42XV550PG , moje warunki do oglądania są następujące:

- sygnał tv cyfra + (dekoder hd)
- konsola PS3
- odległość od tv (2,5 do 3,5 m)
- oglądają 2-3 osoby głównie na wprost
- pokój średnio nasłoneczniony , oglądanie tv głównie po południu

proszę o radę ponieważ , jest bardzo mało opini o tych tv , a szczególnie nic nie mogę się dowiedzieć o modelu 42XV550PG.

Z góry dziękuję za pomoc.
 

ar2rPL

New member
nie wiem jak z 42XV500PG ale 40XF350PG jest bardzo chwalona. test tego telewizora wyszedl super. prawde mowiac tez jestem na etapie kupna telewizora i 40XF350PG jest jednym z dwoch moich faworytow - drugim jest 37Z3030DG. :eek:k:
 

pawelzoraw

New member
Ja również używam XF 350 z "N" przez HDMI i musze stwierdzić że w tym telewizorze najwieksze wrażenie robi odbiór programów SD, w HD wiekszośc telewizorów gra dobrze, ale mało jest TV LCD które tak ładnie wyświetlają obraz w SD.
 

Thoms

New member
Witam

Mam podobny dylemat jak w tytule. Po 11 latach wysiadł mój stary telewizor i trzeba kupić coś nowego. Po wstępnej selekcji padło na te dwa modele 40XF350PG albo 42XV550PG. Prosiłbym o pomoc w ostatecznej decyzji tylko bez podobnych rad jak kolega wyżej :grin:

Pozdr
 

DARDYRO

New member
Thoms napisał:
Witam

Mam podobny dylemat jak w tytule. Po 11 latach wysiadł mój stary telewizor i trzeba kupić coś nowego. Po wstępnej selekcji padło na te dwa modele 40XF350PG albo 42XV550PG. Prosiłbym o pomoc w ostatecznej decyzji tylko bez podobnych rad jak kolega wyżej :grin:

Pozdr

Jakbym miał czekać na pomoc to bym nic nie kupił.
Miałem dylemat pomiędzy 37 i 40 cali z tym, że te 40 cali to byłą właśnie XF 350. Chciałem Tosię i wczoraj kupiłem 37XV550 PG za 2.100.
Jednal 40 byłaby odrobinę za duża do mojego pokoju.
Mam Cyfr. Polsat na Samsungu SD i w mojej ocenie ten telewizor wyciągnął z tego dekodera co się da i nawet więcej.
Powiem w prost te 37 cali gra ładniej niż mój drugi Samsung 26 cali.

Pozdrawiam,

Do słabego sygnału bardzo dobry a na lepszym wszystkie grają dobrze.
 

MacGege

New member
Witam,

Czy miał ktoś do czynienia z modelem 46XV550 lub 52XV550
Sam posiadam model poprzedni czyli 42XV500 i jestem bardzo zadowolony, ale niestety już po ok. 2 miesiącach stwierdziłem że jest za mały i przymierzam się do 46XV550 , 52 XV550 ewentualnie 46XF350 jak gdzieś jeszcze dostanę.
 
Ostatnia edycja:

bongobongo

New member
Na wstępie zaznaczę że jestem zielony w temacie ale za cholerę nie mogę podłączyć N-ki pod Tosię 32XV550PG przez złącze HDMI. Na dekoderze pokazuje się ikonka sygnalizująca błąd i jest cały czas ekranik czarny jak noc żadnego dźwięku. Może ktoś wie co z tym fantem zrobić bo w końcu nie po to mam TV Full HD i programy HD żeby je oglądać przez zwykłe euro.
 

bongobongo

New member
Niestety już takie rzeczy próbowałem robić i nic nie trybi, kabel mam dobry bo u kumpla sprawdzałem wychodzi na to że niejaką N do Tosi można podłączyć tylko komponentem, a że akurat wyjścia komponent potrzebne są mi do Xboxa 360 to jestem że tak powiem w czarnej dup.ie:(
 
Do góry