Toshiba 40XF350 - dobre to?

gilek1975

New member
Bez reklam
Kolego jeśli zauważyłeś (a widzę że nie) to jeśli ustawisz na film, czy dynamiczny (nie ma to znaczenia) to każda twoja ingerencja w ustawieniach automatycznie przerzuca Cię na "ustawienia użytkownika". Tak więc to co napisałeś nie ma się nijak to twoich ustawień i spostrzeżeń. A jeśli jest wg. Ciebie inaczej to ci się na pewno wydaje.
Ćwiczę Tosię od 10 miesiecy. :).
Pozdrawiam
 

krzychacy

New member
gilek1975 napisał:
Kolego jeśli zauważyłeś (a widzę że nie) to jeśli ustawisz na film, czy dynamiczny (nie ma to znaczenia) to każda twoja ingerencja w ustawieniach automatycznie przerzuca Cię na "ustawienia użytkownika". Tak więc to co napisałeś nie ma się nijak to twoich ustawień i spostrzeżeń. A jeśli jest wg. Ciebie inaczej to ci się na pewno wydaje.
Ćwiczę Tosię od 10 miesiecy. :).
Pozdrawiam
Ustawienia przełączają się na "użytkownika" - to prawda - ale wyjściową bazą dla nich jest to było poprzednio ustawione. Takie jest moje zdanie, ponieważ zdecydowanie widzę różnicę. Jeśli sądzisz inaczej - masz do tego prawo, tak jak ja do swojego zdania. Hough.:)
 

aziziHD

New member
Odgrzebałem trochę temat i mam takie pytania.
Czy po wpięciu przez HDMI TV sam przełącza sobie się na sygnał czy trzeba go ręcznie przełączać?
Ceny tego TV są bardzo dobre i zastanawiam się nad jego zakupem ale obawiam się 40" przy 2.5m odległości, czy nie będzie to biło po oczach, bo tak właśnie mój brat miał przy 42" lcd samsunga :/
 

bobik007

New member
Bez reklam
ja oglądam z podobnej odległości mam ok. 2,7 m i jest git, zrobiłem kilka fotek spróbuję zaraz zrobić mini teścik, pozdr
 

aziziHD

New member
Było by super. Daj linka do tego testu.
Dziś byłem obejrzeć ten tv i jeszcze sony 32w4000 ale niestety nie mieli toshiby :/ Musiałbym jechać do innego miasta aby ją oblukać, lub zamówić trochę w ciemno z jakiegoś sklepu internetowego.
 
Do góry