TOSHIBA 37Z3030 czy 40XF350

wiechu

New member
jest to moj.pierwszy post. A piszę w tym watku ponieważ byłem zdecydowany na 37Z3030 ale sprzedawca zaproponował mi 37X3030. Czy ktoś wie cos więcej na temat Toshiby serii X.
 

serce

New member
Nie wiem dlaczego są tylko 2strony postów jak tv designem przykuwa ostro uwagę, widzę również że pięknie odbiera sd.Widziałem na własne oczy jak odbiera sd i według mnie bardzo ładnie, lepiej odbiera niż inne soniaki, które nie posiadają 100hz.Użytkownicy tego tv bardzo proszę odezwijcie się w tym temacie bo mam możliwość kupienia tego tv 46cali więc o 6cali większy w bardzo dobrej cenie, taniej niż na ceneo/skapięc ;]
Potrzebuję informacji czy ten brak 100hz może wpłynąć źle na tv, testowałem go tylko na sygnale sd i bardzo ładnie odbierał, bez żadnych ścin czy przymulenia obrazu albo wystąpienia złego kontrastu/podświetlenia i najważniejsze tak jak wcześniej wspomniałem bez ścinek a to ważne bo model bez 100hz.Bardzo was proszę użytkownicy tego tv napiszcie bo design ma przepiękny, taki tv to można na ścianie powiesić a nawet trzeba.Ciągle myślę czy te 100hz jest potrzebne w tym modelu, czy nie lepiej dopłacić(no można powiedzieć nawet gruuubo dopłacić do 100hz bo naprawdę mam dobrą cene na ten model).Jestem w ogromnej rozterce, tv odebrał pięknie sygnał sd chodzi tutaj o dvd ale parę filmów/scen sprawdzałem i wg.mnie jest ok ale ... no właśnie ale czy ten brak 100hz bardzo widać w tym tv.Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi bo ten tv design to chyba ma najlepszy z telewizorów, jak go zobaczyłem odrazu przykuł uwagę co to za model, popatrzyłem Toshiba i wszystko jasne ;]
Nowszy model z3030 poszedł jak świeże bułeczki, boję się że również ten model może się szybko sprzedać dlatego proszę o szybkie, konkretne posty.
Pozdrawiam i mam nadzieję że pomożecie nam biednym użytkownikom, którzy nie wiedzą jaki tv wybrać :p Sami wiecie jaka to ostra rozterka, na początku już ma się modele ale później wychodzą nowe z ostrą ceną więc odpadają jednak ... czy dopłacić hmm to rozterka numer1 następnie można powiedzieć promocja/rabat/dogadanie się rozterka numer 2 :D itp. itd. mógłbym tak pisać do 24:00 ...
Pozdrawiam i pomóżcie bo według mnie jeden z lepszych tv ale ... ja w tych klockach nie siedzę dlatego potrzebuję głównie użytkowników tego tv opinie, pozdrawiam Piotr.
 
Do góry