Toshiba 37 R3500 - najtańsza 100 Hz 37 na rynku

zapała 71

New member
wrzuć prosze info o podłączeniu Tośki z PC na forum - chętnie poznam opinie a ten temat. Przmierzam się do niej i chciałbym widzieć jak wypada. dzięki
 

takelick

New member
a czy może ktoś wie jak wejść do menu serwisowego tego telewizora?
jesli ktoś ma sprawdzone i dobre parametry nastaw to proszę o podanie
 

piksel

New member
niech ktos zerknie na dzial lcd Toshiba. Zalozylem nam temat odnosnie toshiba32r3500 i kiepskim obrazie z tunera cyfrowego dreambox 7000(bez hdmi). Chcialbym zasiegnac porady fachowcow
 

rob75

New member
No w końcu MAM I JA :D

Podsumowując,oglądam z 3m i 32`` styka,u znajomego 40`` z 3,5m masakra!
Głównie ciągne obraz z kabla,umowa wygasa za rok,wiec trza bedzie jakiegoś
tunera strzelić.Na sd obraz różny najlepiej TVN24,Polsat2,MiniMini i tematyczne NG,Discovery itp.Najgorzej regionalne,TVN,1 i 2 lekki snieg.

Dziś podłączyłem kompa i zagrałem w piłke PES2008...do teraz szukam dolnej szczęki :mrgreen: i to nie przez HDMI tylko normala,znaczy nie DVI tylko to starsze-zapomniałem jak sie zwie...d-sub ?

Takelick coś czytałem,że wchodzili MENU+MUTE ale coś u mnie nie działa...przeszukaj forum,chyba na tym ten sposób widziałem.

Pozdrawiam
 

mikla91

New member
Witam. Od paru dni jestem posiadaczem R3500PG. Podłączyłem wczoraj odtwarzacz dvd Bellwood 301A do telewizora (kablem typu Component video). Włączyłem DVD "300" i szczerze mówiąc jakośc nie szczególnie mnie zadowoliła. Czy jest możliwość podłączenia do telewizora component video-HMDI lub w jakiś inny sposób (przepraszam za lamerskie pytanie, ale nie wiem). Czy jedynym wyjściem jest kupno lepszej jakości tych kabli?

I jeszcze jedno pytanie: mam zamiar podłączyć komputer do telewizora i nie wiem za ile mógłbym kupić porządny kabel DVI-HMDI.

Pozdrawiam
 

bonzo

New member
DVI jest złączem cyfrowym, a D-sub analogowym, więc jak może być kabel DVI=>D-sub ? Musiałby mieć konwertor, który nie jest tani.

mikla91, wg mnie nie warto kupować drogiego firmowego kabla DVI=>HDMI. W przypadku połączeń cyfrowych jakość kabla nie wpływa na jakośc sygnału i obrazu.
 

mikla91

New member
Posiadam Nvidie 8600gt i mam coś takiego:
Wyjścia DVI na karcie: 2
Przejściówka z DVI na D-Sub: 2
Wyjście HDTV: 3szt Cinch z adapterem
Wyjście TV: S-Video na karcie oraz Cinch z adapterem
 

Proofit

New member
Witam!
Jestem szczesliwym posiadaczem R3500PG ale 32" :D
Kompa mam podłaczonego kablem d-sub z przejscowka dvi/d-sub i wszystko dziala jak nalezy ;) Ale jest maly minus tego podlaczenia, mianowicie nie obsluguje on rodzielczosci 1280x720 (obraz robi sie caly zielony ;( ) i nie obsluguje wiekszych rozdzielczosci od nominalnej czyli 1366x768. :(
 

Proofit

New member
Mam prosbe do kiki.
Czy mogl bys podac jakie masz dokladnie ustawienia obrazu? Takie jak miales podczas ogladznie sygnalu sd. Mam toskie podlaczona do nboxa po hdmi i kolory wydaja sie takie matowe. Dodam ze jak porownywalem kolory z samsungiem mojego brata to mial on zywsze kolory, chyba ze zle widze.
Pozdrawiam.
 

ultiva

New member
Kupiłem wczoraj toshibę 37 R3500 i szczerze to jakość mnie nie powaliła, myślałem że będzie lepiej - może LCD tak mają. Ale nie o tym chciałem. Pech chciał, że przy zakupie wszystko było ok, wczoraj w domu też, aż tu dziś włączam tv a tu mi pixel świeci- najmocniej na czarnym, na innych kolorach też choć jest to mniej upierdliwe, na białym nie widać. Czy ktoś wie czy to kwalifikuje się do wymiany bo dodam jeszcze, że nie dostałem gwarancji producenta a jedynie paragon/ podobno toshiba nie daje/.
Czy ktoś może jednak ma gwrancję od toshiby i czy tam jest napisane jakie wady podlegają wymianie?
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=161693#post161693
 

tomasand

New member
Podłączenie Toshiby R 3500 przez HDMI do N-ki

Witam!
Kupiłem ten tv i mam problem z podłaczeniem do N-ki po HDMI....po euro działa, po componecie rowniez, ale bez dzwieku... Natomiast po HDMI nie chce ruszyć...
Ogólnie obraz nawet lepiej wyglada po Euro, tylko programy w HD lepiej po componencie....
Moze ktos wie co zrobić by zadziałało po HDMI?
Pozdrawiam
 

ultiva

New member
U mnie na cyfrowej multimedii/ tuner identyczny jak od n - podobno/ trzeba ręcznie z pilota wybrać źródło sygnału hdmi, automatycznie nie wykrywa i nie przełącza-pokazuje błąd htcp. Jest to dla mnie o tyle dziwne, że jest to nowy typ połączenia a użytkowo to krok wstecz, chyba że to nasze tv mają z tym problem a nie jest to cecha hdmi jako takiego.
 

tomasand

New member
Ręcznie wybierając z pilota tryb "hdmi" też nie działa...niebieski ekran. Wymieniłem kabel na nowy ale to samo...czyli r 3500 nie wspołpracuje z n-ką po hdmi..., albo robię coś nie tak.
 

Proofit

New member
U mnie toska z n-ka wspolpracuje jak nalezy. dzwiek i obraz wszykto ok. w n-ce wybralem tryb 1080i. takze wedlug mnie toska dziala z nka jak nalezy!!!
pozdrawiam
 

Tituf

New member
Menu serwisowe

R3500PG już w domu...mam prośbę do posiadaczy w/w modelu.Choć próbowałem dostać się do menu serwisowego (wiem,lepiej nie kombinować)to nie działa kombinacja menu+mute .A może do tego modelu jest inny układ przycisków?
 
Do góry