Toshiba 32R3500

lcdddd

New member
Witam kupilem wczoraj w końcu Tośkę 32R3500:)Bardzo prosze o podanie Kalibracji ???wszytskich ustawień ???Lcd jest podłaczony do Cyfry + zgóry bardzo dziekuje
 

Proofit

New member
Oto moje ustawienia w menu :cool:
Ustawienia Obrazu:
Podswietlenie - 30
Kontrast - 75
Jasnosc - 58
Kolor - 53
Odcien - 0 (gdy tv podlaczony przez HDMI nie daje rezultatow)
Ostrosc - -20
Poziom czerni - wyl
Radukcja szumu MPEG - wysoki
DNR - auto
Temp. koloru - normalny
3D zarzadzanie kolorami - wyl
Aut.kotrola podswietlenia - wl
Tryb kina - wl
Active Vision M100 - wl

Wedlug mnie to jest najlepsze ustawienie tv ;) Obraz kanalow HD jest poprostu boski :D
 

banjo

New member
witam.ja teraz uzytkuje plazme panasonica, ale tą toshibe też mam dalej w innym pokoju( w życiu jej nie oddam :)). Ale do rzeczy- ten model skaluje sygnał sd rewelacyjnie, jest duzo opinii na ten temat. świetny skaler +100hz robią swoje. Sam się niekiedy zastanawiam czy to napewno jest kablówka, bo obraz z upc wyglada niekiedy jak sygnał z dvd. O sygnale HD nie ma co pisać bo zwala z nóg poprostu.
 

Proofit

New member
Tomeeli napisał:
jak sobie radzi ten tv z sygnałem SD?
po prawie 9-cio miesiecznym uzytkowaniu tego telewizorka smialo moge stwierdzic ze obraz SD jest znakomity, skaler spisuje sie wysmianicie :D , ze o sygnale HD nie wspomne bo jest przesliczny ;)
 

kulaunogi

New member
Mam ten model i lokalną kablówkę sd. Obraz jest rewelacyjny! Jak odwiedze znajomych i zobaczę jak u nich wygląda obraz na ich lcd na nowszym i droższym telewizorze to za każdym razem utwierdzam sie w słuszności mego wyboru.
 

fenix2

New member
Toshiba 32R3500 + PC jak podłączyć ??

Witam,

Zamówiłem już tego LCD'ka czekam na kuriera.
Moje pytanie brzmi jak wygląda sprawa podłączenia go do kompa ??
CZy wyświetla natywną rozdzielczość ? Jak wygląda sprawa z DHCP ??
CZy mogę oglądać na nim filmy z laptopa w HD ?
Mój laptop to Asus F3Tc, Thurion X2 1,8GHz, 2 GB RAM, Karta GeForce Go 7300 z 2 wyjściami D-SUB i DVI.
Jakiego programu użyć najlepiej do odtwarzania HD i jakich kodeków??
Bo SubEdit Player jakoś sobie nie radzi z HD, obraz jest jakiś poszarpany występują Atefakty.

Chce kupić przejściówkę z DVI -> HDMI ??
Jak wygląda sprawa jakości i czy da się grac w gry na tyl LCD ??
Jak sprawdzić czy wyjście DVI w lapku obsługuje DHCP??

I jeszcze jedna sprawa w instrukcji do LCD jest napisane cytuję:
"Łączność z PC:
Tryb PC dla HDMI - TAK"
Co to oznacza ??

Bardzo proszę o radę i dziękuje z góry!!
 
Ostatnia edycja:

kmilewe

New member
jaka kalibracja ?

ja mam podłączoną do kabla UPC (analog) i świetnie sobie radzi bez żadnej kalibracji :confused: lepiej nic nie kombinuj, bo przedobrzysz (choć zawsze można wrócic do ustawień fabrycznych)
 

tomv

New member
kiepski obraz

kupiłem sobie ten tv bo wyczytałem że jest bdb do kablówki. Po podłączeniu porażka więc podłączyłem sobie cyfrowy polsat. obraz może jest dobry na dwóch trzech kanałach a reszta to tragedia. Z tunera wychodzi mi sygnał rgb i mam zwykły kabel euro euro. Zmieniam na pierwszym i drugim wejściu i nic , zmieniam kabel też nic. Wniosek ten telewizor to porażka jestem załamany. Proszę o jakąś wskazówkę do ustawień tego tv pod zwykły tuner satelitarny.
 

studiauz

New member
@tomv
Sprawdź, czy dobrze masz zakończone kable koncentryczne - u mnie to okazało się przyczyną zakłóceń.

Pytanie: w opisie Toshiby jest informacja, że ma przycisk całkowitego wyłączenia, jednak cały czas świeci mi się lampka czuwania. Pomaga tylko całkowite odłączenie prądu. Można jakoś wyłączyć całkiem, bez odłączania od listwy? Może przeoczyłem magiczny przycisk?
 
Do góry