Toshiba 20GL1 - telewizor lcd 3D bez okularów - test.

redlum

New member
Bez reklam
wiem i rozumiem, że to technologia przyszłości - zanim trafi do masowej produkcji i ceny spadną to minie trochę czasu - trzeba trzymać za nią kciuki
 

accu

New member
Bez reklam
accu - widać że nie widziałeś tego modelu bo nie masz pojęcia o czym mówisz.
http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/65613-toshiba-20gl1-telewizor-lcd-3d-bez-okularow-test.html
Tu jest udokumentowany test razem z informacjami ze świata. I czy Tobie się podoba czy nie te modele wejdą do sprzedaży i wymiotą obecne "okularowe".
Model ma jedną wadę - nie można się od niego
oderwać !!!

Witam.

Tak, masz rację że nie widziałem tego telewizorka osobiście , natomiast widziała go znajoma mieszkająca w Kanadzie i jej przekaz o oferowanym przez telewizor obrazie nie daje tak optymistycznych konkluzji ,jak Ty to przedstawiasz. Zastanawia mnie , czemu wiodący producenci telewizorów jak dotąd nie wspierają firmy Toshiba w tej nowej technologii. W Japonii jakoś dotąd telewizor nie odniósł oszałamiającego sukcesu , a to już coś znaczy.
Oczywiście jest mój subiektywny pogląd ,każdy ma do niego niekwestionowane prawo.

Pozdrawiam ,:)
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przyczyna była bardzo prosta - telewizor jest zbyt drogi nawet jak na Japonię. Nie wiem jak testowała Twoja znajoma ten telewizor - bo ja kilka dni.
Jakich programów używała , jakich filmów ?
Nie wiem czy Twoja znajoma potrafiła obsłużyć język japoński , bo ten telewizor wymaga trochę myślenia.
Nam zajęło to naprawdę sporo czasu. I mam wątpliwości czy Twoja znajoma poświęciła mu więcej czasu jak my.
W tej sytuacji wolę zostać przy opinii po testach niż
osoby postronnej ( nie ujmując nic Twojej znajomej)
 
Do góry