Tonsil siesta + yamaha rx-797

roman_tyk

New member
Witam

Jestem posiadaczem zestawu jak w temacie. Niestety jako źródło dźwięku wykorzystuje tylko i wyłącznie radio FM, które ostatnimi czasy coraz to gorzej "odbiera". Nie mam czasu na kupowanie/magazynowanie płyt CD bądź konwertowania muzyki do flac...zdaje sobie sprawę z tego ze jakość radia jest tragiczna, nawet to samo radio online gra o wiele lepiej. I teraz tak myślałem o zakupie jakiegoś odtwarzacza sieciowego typu Denon 720/730AE, Pioneer N30/50 jednak lista stacji internetowych o jakosci 320kbps nie jest zbyt duza, tym bardziej ze polskie stacje najczęściej maja 96kbps. Koszt takie urządzenia to około 1kzl, również dobrze moge kupic używany amplituner typu Onkyo TX-9050 z wbudowanym radiem internetowym, pytanie takie czy:

1. Onkyo TX-9050 zagra lepiej w zestawie stereo niż stara poczciwa ciężka yamaha 797?
2. Czy jest jakiś amplituner do którego będę mógł przez serwer DLNAA wysyłać muzykę z PC z youtuba (high quality)? Chce bezprzewodowo wysyłać muzykę do amplitunera z PC.
3. Moze jakaś alternatywa do TX-9050 w kosztach do 2k w używce? na wifi mi nie zależy
 
Ostatnia edycja:
Do góry