To i ja zapytam :) 42+ , PS3 , max 5 kPLN

amsnake

New member
Witam!

Jako że tak naprawde w temacie telewizorów LCD wszyskto sie szybko zmienia to i ja zapytam.

Z jakiego TV powienienem byc zadowolony?

Warunki:
- podłączony do PS3 - i tak naprawde na tej jakosci zalezy mi najbardziej. Czy potrzebuje 100HZ? Widziałem u znajomego jakąś Toshke, 46 cali, bez 100Hz i bylo calkiem normalnie.

- podłączony do zwyklej anteny zbiorczej - bez zadnej telewizji cyfrowej.

- słońce 'wali' w ekran tylko wczesnie rano - wiec zakladamy ze nie ma potrzeby kupowania takiego TV, ktorego powłoka będzie sobie musiala z tym radzić.

- odległosć: w czasie ogladania zwyklej telewizji (powtorze - bez tv cyfrowej) to jakies 3 do 5 metrów. Do PS3 - od 2 m (generalnie nie jest problemem 'przysunięcie' sie :)) do 4.

- cena: do 5kPLN.

Zastanawiam się czy naprawde potrzebuje 46 cali. Poki co plan jest dokladnie taki...
 

BladeSeba

New member
Witam ja podobnie z tym ze do x360 ,rozmiar 40 cali ,cena 4000zl moze troszeczke wiecej bo mieszkam w uk i tu jest troszke taniej,generalnie do 1000f,pozdrawiam i dzieki za odpowiedz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
amsnake
- ja bym sięgał po 46 " bo to jest prawdziwa radość obcowania z extra jakością :
Sprawdziłbym tak jak sugerujesz
Toshibę 46 XF 350
Sharpa 46 D 65
JVC 46 S 90
Panasonica 46PY 80

===========================
BladeSeba -
jeśli 40 i faktycznie masz w UK taniej :
Sony 40 W 4500
Samsung 40 a 786
 

amsnake

New member
kiki napisał:
Sprawdziłbym tak jak sugerujesz
Toshibę 46 XF 350


Zdaje sie ze dokladnie ten TV widziałem u znajomego. Widziałem dwie, co bardziej dynamiczne gry na PS3 i kurcze ... .dawały rade :) Glowy nie dam, ze byl to ten sam - ale jakies '350' w nazwie miał :)
 
Ostatnia edycja:

BladeSeba

New member
Do kiki

Samsung A656 cena 800f a Samsung A786R ten z LED to juz 1200f ,pytanie czy warto tyle doplacic do tego leda,chodzi czy bedzie wielka roznica w jakosci obrazu w grach (x360) i filmow z laptopa. ps:jaka jest plynnosc obrazu w A786 w grach?
 

albrechtus

New member
totalnie nie warto, pod katem gier ten model laguje i jest to wg. testerów odczuwalne.. jeśli grasz w gry szybkie, wymagające precyzji to raczej bym nie łykał tego...
 
Do góry