Thomson 39FU6663 vs Sharp LC-40LE540E

Majkel01

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 20m
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 1,8-2,5m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-5
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? lekko z boku
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ? od wschodu, podwójne drzwi balkonowe, z prawej strony tv
7.Jaki masz obecnie telewizor ? brak
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? 100Hz, >3HDMI, >2USB, klasa energetyczna >A, VGA
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? -
10.Jakie urządzenia ? laptop, HDD
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 4
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? matowa
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? tak
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? nie
16.Preferencje co do marki ? -
17.Preferencje co do wielkości ? 39, 40
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? wolne uruchamianie/ przełączanie kanałów, wieszanie się, słaby obraz
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2000 zł
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? bez znaczenia


Zastanawiam się nad:
Thomson Smart 39FU6663
Sharp LC-40LE540E
Sharp LC-40LE730EVNET
Philips 42PFL4007H


Gdzie w Łodzi warto zakupić telewizor. Zastanawiam się nad Euro Rtv? Proszę Was o pomoc i komentarze co do tych modeli (lub propozycje). ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym wybrał SHarp 40LE730 -szczególnie jeśli uda Ci się kupić w tej klasie cenowej, bo normalnie jest znacznie droższy.
 

Majkel01

New member
Trochę mnie to boli w modelu Sharp 40LE730, że ma 3d ale z niego prawdopodobnie nie skorzystam (2x okulary 3d = 400 zł). Gdybym miał taką kasę to rozpatrywał inne modele.

Czy 540 i 730 dużo różnią się obrazem?? Tym Thompsonem zainteresowałem się po Twojej recenzji kiki, duża jest różnica między nim a 40Le730 ??

Chciałbym lepszy SMART, ale chyba zostaje mi zbierać na Android Dongle.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LC-40LE730EVNET

  • Przekątna ekranu 40 cali (102 cm)
  • Panel o pełnej rozdzielczości HD (1920 x 1080 x 3) z powłoką antyrefleksyjną
  • Tuner HD (DVB-T / DVB-C), MPEG2 / MPEG4 H.264
  • Telewizor LCD 3D Ready o smukłej sylwetce dzięki zastosowaniu krawędziowego podświetlenia LED
  • Sterowanie 100Hz z filtrem poprawiającym jakość odtwarzania materiałów filmowych
  • HbbTV, otwarta przeglądarka www, widgety. Obsługa AQUOS Net przy pomocy opcjonalnej myszy i klawiatury komputerowej
  • Odtwarzacz multimedialny materiałów z sieci domowej DLNA lub z pamięci USB - certyfikat DivX HD
  • Nagrywanie do pamięci USB (PVR)

    Ale on ma właśnie 3D.
 

Majkel01

New member
Czy warto dopłacić do Philips 40PFL5527K + 3 x okulary 3D (2390 zł) czy zostać przy Sharp LC-40LE730 (1969 zł, bez okularów 3d) ??
 
Do góry