The Dark Knight Rises

kini0

New member
Bez reklam
Czekam z niecierpliwością na te filmy które wymieniłeś i na wiele innych :). Uwielbiam filmy w starym stylu, mafie, klany, rodziny wszystko zaczęło się od Człowieka z blizną i Ojca chrzestnego oraz grze Mafia:)
Proponuję film "Gotti". Dla mnie absolutny hit gangstersko-mafijny. Jedyna wada to 4:3 niestety....
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie jest monotonny, tylko ma klase :) American Gangster jest tego przykladem, uwielbiam ten film, ale tylko i wylacznie za gre Denzela.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ta monotonność to taka moja własna opinia:). Ja go właśnie za to uwielbiam :). Na pewno bardziej uniwersalnym aktorem od niego jest Will Smith :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Will Smith to wariat, kocham go jak brata, jeszcze od czasow Bayer w Bel Air ;)
ale w roli gangstera go nie widze.
Najlepiej sprawdza sie w takich filmach, jak chociazby Bad Boys. Swoja droga swietna seria.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Will Smith to wariat, kocham go jak brata, jeszcze od czasow Bayer w Bel Air ;)
ale w roli gangstera go nie widze.
Najlepiej sprawdza sie w takich filmach, jak chociazby Bad Boys. Swoja droga swietna seria.

Wariat to malo powiedziane ale mysle ze wiele osob takiego wariata lubi :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Zauważyłem dziwną rzecz w przypadku Dark Knight Rises, zmiana formatu podczas odwtarzania.
Początek rozdziału 5- minuta 0:41:10 jest pełny (bez pasów) obraz 16:9
View attachment 10740
Dalej np. początek rozdziału 7- minuta 1:00:29 -jest już obraz z pasami
View attachment 10741

Czy u was też jest podobnie?
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Henry,czytałem że tak mają źle podrobione wersje.
Tak na poważnie,to też tak miałem.Jest to wersja IMAX,którą możemy kupić tak samo w Transach 2 i 4 :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Przedostatniego albo jeszcze wcześniejszego Batmana kręcili kamera Imax to taka olbrzym w dodatkach jest o tym mowa (chyba kilka takich kamer na świecie było jak oni kręcili nią - czy nawet jedna taka kamera była w tamtym czasie - pieścili się z nią jak diabli... Pościg w garażach właśnie był kręcony z tą kamerą jechali wtedy z prędkością coś około 8-100 km/h także scena była niekiepska..
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Przedostatniego albo jeszcze wcześniejszego Batmana kręcili kamera Imax to taka olbrzym w dodatkach jest o tym mowa (chyba kilka takich kamer na świecie było jak oni kręcili nią - czy nawet jedna taka kamera była w tamtym czasie - pieścili się z nią jak diabli... Pościg w garażach właśnie był kręcony z tą kamerą jechali wtedy z prędkością coś około 8-100 km/h także scena była niekiepska..

IMAXEM i nadchodzący STARS WAR 7 nakręcali.Cholernie ciężka i głośna kamera
 

alkebab

New member
Ale sie zgapilem bo tez bym chetnie przytulil batmana za taka cene. Teraz w empiku jest po 120 zl. Kuuuuurna.
co do zmiany formatu to znam to tylko z filmu Tron. Tam co jakis czas nastepowala zmiana formatu.
 
Do góry