TH-50PV8 dlaczego taki niedostępny ?

rob208

New member
Długo (jak chyba wszyscy) zastanawiałem się nad zakupem tv i po przeczytaniu petyliona postów wybór padł na 50PV8 a tu niespodzianka... nie ma i nie wiadomo kiedy będą.
Zadziwiające w dzisiejszych czasach :) czy ktoś wie jaka jest przyczyna braku tych telewizorów czy panasonic ma jakieś problemy ?

Pozdrawiam,

Robert
 

Foxxx24

New member
No to jest bardzo dobre pytanie bo tak samo brakuje modeli PY85 i PY800 więc może się szykują z nowymi modelami bo przecież w styczniu tego roku pojawiła się seria 8 w sprzedaży czyli możliwe,że będzie tak z nowymi modelami:)
 

Foxxx24

New member
Tego nie wiadomo bo przecież nie będą myśleli o nowej serii w ostatniej chwili,a poza tym np już w Japonii pojawiła się ulepszona wersja 800tki z dyskiem 1TB,ale oczywiście może byc tak,że mają dużo dostaw:)
 

Arly

New member
Witam
Ciekawe kiedy 50 PV8 bedzie dostepny. Wciaz czekam i czekam na realizacje zamowienia ale moze cos drgnie w przyszlym tygodniu. Dzis bylem w Avansie i sprzedawca pokazal mi nowa nizsza cene na 50 PV8 (cena nizsza od poprzedniej chyba o 400 PLN i taka sama za ile zamowilem przez neta), ale gdy poprosilem o sprawdzenie czy maja to oczywiscie nie bylo ani w sklepie ani w centrali...:( . No coz, z dwoch roznych zrodel zapewniali ze w przyszlym tygodniu maja byc po nizszych cenach, pozyjemy - zobaczymy. Jak nic sie nie wyjasni przez najblizsze 2 tygodnie to chyba wezme Sama 50 A451...
Pozdrawiam wszystkich oczekujacych
PS. Moze ktos ma jakies przecieki gdzie mozna go dostac za rozsadne pieniadze (poznizej 3900 PLN)?;)
 

Foxxx24

New member
Ja osobiście doradzam cierpliwośc:)Również czekam aż będzie do odbioru osobistego u mnie PY800 i wole poczekac żeby byc w pełni zadowolonym z zakupu:)

Sam z własnego doświadczenia wiem,że jest się najbardziej zadowolonym z zakupu wtedy gdy się kupi to co się zamierzało od początku, a nie coś innego w zastępstwie:)

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Bartos81

Member
Bez reklam
ja czekam na wypłate i w listopadzie kupuje 50pv8 jak tylko będzie jeszcze dostepny w rozsadnych pieniądzach, a jak nie to moze jakiegoś samsunga 50" w p[odobnych pieniądzach ale niestety nie wiem jakiego bo wogóle samami sie nie interesowałem
 

jaroslawp

New member
Foxxx24 napisał:
..Sam z własnego doświadczenia wiem,że jest się najbardziej zadowolonym z zakupu wtedy gdy się kupi to co się zamierzało od początku, a nie coś innego w zastępstwie:)

Pozdrawiam
Ja się już dość naczekałem na 50py800. Po wypłacie wezmę jednak co innego w zastępstwie. LX5090.
 

Foxxx24

New member
No z tym modelem to jest akurat dziwna sytuacja bo niby jest,ale jakby go nie było u nas więc jeżeli koniecznie chcesz 50" to faktycznie wielkiego wyjścia nie masz chociaż trzeba troszkę dołożyc do ceny LX5090:)

Ja na szczęście wybrałem 42PY800 i przy tym zostane:)

Pozdrawiam
 

XoR

New member
@jaroslawp
W sumie jakby nie patrzeć w tej kategorii cenowej tego panasa (w końcu chciałeś py800 a nie pv8 :mrgreen:) to jakby nie patrzeć Pioneer już wcale nie jest taki zaporowy i w sumie imho pomimo, że to kilka tys więcej to dobrze zrobiłeś biorąc Pioneera :eek:k: Panas zły nie jest napewno ale ma sporo wad które mają tańsze modele jak duszki zielonożółtego koloru czy ogólnie ma gorszy czarny :( Panasonic jak na ten niższy przedział cenowy gra bardzo ładnie (o ile nie najlepiej! napewno mi się obraz z niego podobał dużo bardziej niż np. Samsunga/LG w podobnej cenie!) ale te wady Pioneer ma w znacznym stopniu wyeliminowane :eek:k: Ja przykładowo Pioneera nigdy nie kupię bo ma cenę z kosmosu a dla mnie te 2.3tys za TV to było i tak koszmarnie dużo :( (Właściwie to pożyczyłem od brata te 2.3tys i teraz będę mu w ratach spłacał przez jakiś czas...) a najtańśzy pioneek jest ponad 2x droższy :hmm: Prawie 6tys za TV nawet gdybym więcej zarabiał bym nie wydał bo wolałbym kupić teraz tańszego Panasa 37pv80 i za dwa lata zmienić na nowy z nową gwarancją :grin: (w sumie to taki mam misterny plan zrobić :twisted:)

Gdyby jednak Pioneer miał swoje Kuro za te powiedzmy 3tys to bez wachania bym wziął pożyczkę na 3tys i cieszył się z "superior image quality" :p

Suma sumarum gratuluję wyboru i życzę owocnej współpracy z nowym nabytkiem :eek:k:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale nie każdy tak ma . A Pioneer jest wart każdej złotówki i radości korzystania. Coś się należy nam za ciężką pracę. I sami najlepiej potrafimy nagrodzić siebie :D.
 

Arly

New member
Wiem, wiem o tej aukcji, nawet do nich dzwonilem. Oczywiscie TV nie maja na stanie, ale pan mi powiedzial ze towar moze wyslac po zakonczeniu aukcji a wiec ma jeszcze troszke czasu. Stwierdzil rowniez zeby sie wstrzymac, bo w przyszlym tygodniu bedzie PRAWDOPODOBNIE dostawa po nizszej cenie i zeby wtedy kupic.
Pozdrawiam
 

Foxxx24

New member
kiki napisał:
ale nie każdy tak ma . A Pioneer jest wart każdej złotówki i radości korzystania. Coś się należy nam za ciężką pracę. I sami najlepiej potrafimy nagrodzić siebie :D.

Jak to mówią punkt widzenia zależy od punktu siedzenia więc faktycznie jeżeli ktoś może sobie pozwolic na wydanie ponad 7 tys za 50PY800 to do Pionka mu niewiele brakuje,ale np jeżeli dla kogoś wydanie 2-3 tyś zł to już jest dużo to stwierdzenie,że "Pioneer jest wart każdej złotówki" raczej nie spowoduje,że się szarpnie na taki wydatek:)

Ale jak najbardziej podzielam myśl,że "coś się nam należy za ciężką pracę" bo sami siebie najlepiej potrafimy nagrodzic.:)

Pozdrawiam
 
Do góry