test z niemieckiego czasopisma a rzeczywistość

jjb

New member
Witam,

jak by co to ja mam dosc duzy dom wiec ze zmieszczeniem nawet parunastu modeli testowych nie bedzie problemu :) Okolicznosci przyrody tez sa ladne wiec bedzei mozna co chwile nacieszyc oczy zielenia tak zeby odpoczely po intensywnych testach.. tylko jeden problem... kawalek drogi do mnie...
Jak to sie mowi dla chcacego nic trudnego, jesli sie zdecyduejcie to zapraszam. Mieszkam niedaleko Regensburg na bawarii.
Ja to widze tak.. ja daje zakwaterowanie, zwiedzanie i prad a ty przyjedziesz :)
Do zdjec mam nikona D50 z roznymi obiektywami i filtrami wiec powinno byc ok.

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
I znów potwierdza się opinia, że świat wcale nie jest taki duży... ;)

Na serio, obawiam się, czy na granicy nie chcieliby oclić transportu?

ArtS :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
trochę za daleko , więc zostanę przy testach w Warszawie w sklepie ze wcześniej podaną datą na forum . W poniedziałek będę ustalał termin.
 

hdpegass

New member
Socjotechnika?

Moje doświadczenie zawodowe podpowiada mi, że prawdopodobna była jakaś literówka podczas składu tekstu w tym niemieckim magazynie. Może nawt pół tabelki być od jakiegoś innego testu i ktoś to przeoczył, dlatego prawdopodobnie kolega kiki za każdym razem podkreśla, że ufunduje to czy tamto w/g ustawień z tego magazynu.

Jestem więcej niż pewny (intuicja), że nie da się ustawić nic sensownego w/g tamtych parametrów. A czy wogóle ta plazma Panasonica jest nieustawialna tego nie wiem, ale wierzę, że literówki... istnieją.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wracamy do uzgodnienia pokazów w Warszawie - będą one unaoczniać jakość pokazywaną w testach / na żywo/ .
Wszak do Warszawy bliżej niż do Olsztyna :D . I oczywiście nie boimy się konfrontacji . Bo wszystko ma być transparentne.
 
Do góry