Terminator Genisys wrażenia i opinie...

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Znam ceny jakie powinny być w marketach - chyba ze markety cos od siebie dodadzą lub odejmą :)


2d - 79,99
3d (metal :) ) - 99,99
3d z czaszką - 140,99




Oczywiście mowa o rodzimym wydaniu filmu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Właśnie nie napisałem tego nazwiska bo nie wymienili nazwiska tego reżysera, a jakieś tam inne nazwisko się przewinęło - być może jakiś drugi reżyser był wtedy .. nie mam pojęcia.. napisałem to co usłyszałem ... w przyszłym roku się okaże jeśli to jest prawda.. Ale na Pana C....bym nie bardzo liczył bo przecież on zajmuje się avatarem ..ale kto wie..
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Po przeczytaniu waszych opinii naszło mnie pytanie... czy Wy po seansie najnowszego terminatora mieliście mętlik w głowie co i dla czego. W pewnym momencie się pogubiłem, skąd ta Sara Conor wiedziała co to terminator a powinna go dopiero pierwszy raz widzieć…? Fabuła mi się spodobała, szczególnie nawiązanie do 1 i2. Odnośnie samego Arniego to moim zdaniem mimo upływu lat fajnie wypadł. Sama Sara mi nie podeszła wolałem tamtą aktorkę, ta była za laleczkowata…;-)
Na temat jakości obrazu i dźwięku poczekam na ocenę jak wyjdzie na BR.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja czekam na T5 w dobrej cenie i zrobię sobie maraton. Mam 3 części na bd i jedną (dwójkę) na dekoderze. Mam nadzieję że dzięki temu unikne tego metliku w głowie :)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

Bipo

Active member
Bez reklam
No to jeden dzień będziesz miał z głowy, zaliczyć wszystkie 5 filmów od razu...;-) ale co to dla fana..;-)
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Ale nie powinno sie ogladać 3 i 4 ;) profanacja marki ;)

Trójka jak dla mnie jeszcze jako tako przejdzie, czwórka jedynie jeśli ogląda się jako zupełnie oddzielny, inny film, nie związany z całą serią... Co do "Genesis" czekam na wydanie blu ray, mam pewne obawy bo zdania są zupełnie podzielone...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zdania są podzielone tak jak w wielu innych tematach :) dla mnie film spoko - czekam aż wyjdzie na BR... W kinie byłem i nie żałuję...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W necie przeczytałem że podobno wydań 2d/3d w "stilu" tylko 800 szt jest - ale to chyba jakaś bajka, bo nawet jakby to na RP podzielić to strasznie mało tego jest... chyba, że Gość pisał o sobie ale to znowu dość dużo jak na mały sklepik internetowy...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mnie chyba jednak najbardziej kreci T1.
Tych scen z wydłubywaniem oka i ogólnie mrocznego klimatu,nawet dwójka z lepszą fabułą nie zastąpi ;-)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tez jest sentyment do T1 jak człowiek obejrzał wtedy to jednak był to szał na tamte czasy więc po trosze z tego zostało.. każdemu z nas...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem jeśli chodzi o sam film to już kiedyś pisałem - wg mnie spoko tak na szybkiego mogę napisać... a pod względem technicznym bardzo bardzo dobrze tak powinny być filmy nagrywane a nie jak to ostanie nieszczęście Avengers 2 ....żenada..
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Co do Avengersów tradycyjnie się nie zgodzę ale co do TG to racja. Obraz zyleta. Do tego mega dobre 3d.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
... i ten dźwięk... u mnie Anengersi 2 stoją w półce daleko od tego wydania.., żeby coś nie przeszło złego na Termisia.. :)
 
Do góry