Ten klip bije wszelkie rekordy popularności na świecie -

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten klip bije wszelkie rekordy popularności na świecie.
Szalenie wirusowa piosenka jest teraz Najbardziej lubiana na YouTube w naszych czasach.

"Style Gangnam," mega - chwytliwa pop melodia południowokoreańskiego rapera DOGs ustanowiła nowy rekord Guinnessa "Najbardziej lubiane na YouTube" z gigantyczną ilością głosów za trzy miesiące - 229.230.131

Widziałeś to? "
Wideo przez ostatnie dwa miesiące w internecie bije rekordy " mówi Dan Barrett z Guinness World Community Manager Records. "W minionych latach było nie do pomyślenia, że ​​coś będzie oglądane sto milionów razy, a teraz ? "
Style Gangnam "osiągnął ponad dwukrotnie tę liczbę w ciągu zaledwie trzech miesięcy na YouTube."

Poprzednie rekordy należały do ​​pop artyści LMFAO w "Party Rock Anthem" (1574963), Justina Biebera "Baby" (1327147) i Adele "Rolling In The Deep" (1245641).


[youtube]9bZkp7q19f0&feature[/youtube]
digitaltrends
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Nie jest to oczywiście nic wybitnego z naszej perspektywy, jednak znam trochę rynek azjatycki i zapewniam, że taki wykon "skośnookiego" musi robić na nich wrażenie. Wystarczy, że teledysk zobaczyło paru Chińczyków i już mamy 200 milionów...
 

Słaby

New member
co to ku..a ma być. To już chyba demencja kultury pop i całkowity brak pomysłu. Patrząc na format nowych artystów to chyba nieuniknione - czeka nas okres całkowitego skretynienia i debilizmu. Brak mi słów.

pozdrawiam darek:)
 

Gie

Member
Bez reklam
co to ku..a ma być. To już chyba demencja kultury pop i całkowity brak pomysłu. Patrząc na format nowych artystów to chyba nieuniknione - czeka nas okres całkowitego skretynienia i debilizmu. Brak mi słów.
Przypuszczam że podobnie mówiono pół wieku temu o występach Beatlesów :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Zdecydowanie nie mój gust, po paru sekundach wyłączyłem. Takie czasy, że dziś wmawia sie ludziom taki chłam i twierdzi, ze to prawdziwa muzyka. Ale cóz, dobrze sie sprzedaje, stacje radiowe w ciagu kilku dni robią z tego hit i tak to działa. Przykre.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szczerze mowiac nie mam pojecia o co chodzi z tym klipem, jakikolwiek "fenonem" tego klipu jest, ja go nie rozumiem. "Przykre" to odpowiednie slowo jak kolega wyzej napisal.
 

bluray

Banned
SYF i tyle.
POP kultura na dnie.

Przypuszczam że podobnie mówiono pół wieku temu o występach Beatlesów
Przypadek The Beatles był zgoła inny.
"Spece" i decyceńci nabrali natychmiast wody w usta.
Bowiem każda konsultacja z muzykologami kończyła się pozyskaniem najwyższych ocen ich dzieł.
Krytykowane długie włosy i zachowanie publiczności.
Ameryka zbaraniała.

U nas podobnie było z Niemenem.
I tu i tam otoczka nieco kontrowersyjna ale zawartość muzyczna poza dyskusją.

ps.
Pierwsza rejestracja Niemena to debiutancki występ na jakimś festiwalu w Szczecinie.
"Baw sie w ciuciubabkę z nami" (Ciuciubabka) to doskonałość pod każdym względem.
Nawet dziś trudno znaleźć wykonawcę, który z podobnym luzem wykona ten utwór.
 

Receptura

New member
Gangnam to dzielnica z najdroższymi sklepami w Seulu. PSY (nie DOGs czy coś takiego) Wikipedia przedstawia trend młodych bogatych Koreańczyków w "krzywym zwierciadle". Cały teledysk miał być żartobliwy i wesoły - tak głupi że aż śmieszny - i zrobić doskonałą reklamę. Zresztą co będę pisał jak wszyscy tutaj już go skreślili nie zadając sobie nawet trudu poznania piosenkarza...
Wywiad i reakcje nastolatków (eng.)
 
Do góry