Telewizory Philips z serii PUS 7600 zasługują na uwagę - specyfikacja

accu

New member
Bez reklam
Ale ocena - najlepszy do zakupu mówi sama za siebie.

Witam uprzejmie,

Tyle tylko , że ja napisałem o telewizorze Philips 65PUS7600/12 :neutral:, a ten telewizor przecież
nie został wyróżniony , tylko został wyróżniony jego "mniejszy braciszek" Philips 55PUS7600/12 ,
a to robi jednak różnicę cenową i to bardzo .

BTW , ale może już jesienią 2015 r. będzie dostępny w Polsce telewizor Ultra HD firmy LG w technologii OLED ,
model LG 55EG920V i jak cena będzie oscylowała w okolicach 12000 zł to będzie można rozważyć jego zakup w
pierwszej kolejności .:neutral:


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

manner

New member
Witam. Czytałem opinie PUS7600 - rozkazał. Podczas gdy on przychodził do mnie, znalazłem ciekawy obraz na jednym z forów:
http://store.donanimhaber.com/88/87/...1DFB1A7DEF.jpg

W warunkach wyjście HDMI jest wybór 4: 2: 2 lub 4: 4: 4/4: 4: 2, a 1 więcej opcji. Mam te opcje nie są bardzo zainteresowani, ale w przeglądzie napisał, że funkcje te nie są obsługiwane. Zamieszczone na stronie internetowej, tak, że ludzie bardziej sprawdzone Ustawienia TV pkt i znalazł wyjścia HDMI. Napiszę tutaj, a także do poszanowania Kiki w telewizorze także spróbować znaleźć element i wybrać 4: 4: 4. Przepraszam za mój "polska"))))
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W serii telewizorów Philips PUS7600/12 występuje problem z komunikacją Wi-Fi Miracast .

7000 series Widi miracast on 55pus7600
Może któraś z nowszych wersji aktualizacji oprogramowania to poprawi . Zresztą to nie
jedyny problem .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
@accu;
napisz dlaczego TV PHILIPS dostał wielką nagrodę EISA 2015/2016 BEST BUY.
Może być, że seria 7600 będzie hitem na TV 2915/2016 ?


Czegoś tu nie kumam ?


Albo to PHILIPS TV daje radę i ma fajne rezultaty , albo koreańskie "maszyny" wszystkich mordują ?
Z pewnością europejskie TV idą inną drogą niż Koreańska MEGA konkurencja.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale jakie problemy. Ja mam ten telewizor i żadnych problemów z Miracast nie ma. Więc po co pisać, że są skoro ich nie ma.
A jak są to proszę napisać jakie.
Sprawdzimy - to proste zadanie.
 

tomeko12

New member
Mylisz pojęcia. Jestem pewien - ja rozmawiam o Miracast.
W jaki sposób udało Ci się uruchomić Miracast? Próbuję zrobić mirror ekranu telefonu posiadającego certyfikat Miracast, ale za żadne skarby nie udaje się odnaleźć telewizora. Nie znalazłem również żadnej opcji do włączenia Miracast w telewizorze.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Aktualizacja oprogramowania m.in . do serii telewizorów Philips xxPUS7600/12 .
wersja : QV151E: 0.3.120.175
Funkcjonalność podobna jak w wersji : QV151E: 0.3.120.137 z wyjątkiem usuwania aplikacji Netflix .
Data: 18-08-2015

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry