Telewizory FHD firmy Sony serii W755C -- ich pierwszy ogląd .

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Dostępność telewizorów firmy Sony KDL- 55W755C , Sony KDL-50W755C i Sony KDL-43W755C wynosi: w ciągu 48 godzin .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

mk1234

New member
Na razie w SC mają model X83 z nowej serii na ten rok , ciekawe kiedy dostaną 755c do siebie,bo im naobiecywali już ,że miały by być już ... jeżeli chodzi o cenę usłyszałem ,że model 755c 55'' będzie kosztował ok 4800zł - to jest prawda ?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Cena za KDL-55W755C to na początek 4799.00 zł ,
za KDL-50W755C to 3699.00 zł,
za KDL-43W755C to 2999.00 zł.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Accu ,masz już je na składzie ?

Witam uprzejmie,

Muszę Ciebie zmartwić:-( , lecz ja nie prowadzę hurtowni ze sprzętem audio-wideo .
Osobiście radzę , proszę może jeszcze jak możesz zaczekać z zakupem . Dlaczego , bo ceny zejdą w dół ,
oraz późnym latem 2015 r. firma Sony wyda ważne aktualizacje oprogramowania
do telewizorów z systemem Android .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie teraz kupować tv to naprawdę jak jest mus w innymw wypadku lepiej poczekać i kupić tv za lepsze pieniądze.
 

mk1234

New member
Co prawda nie mam noża na gardle, ale niedługo przeprowadzam się do domu i mój tv 47`` idzie do innego pokoju, a do salonu idzie nowy. Ale jak się wytrzymam to co oprócz lekkich obniżek coś się zmieni?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zmieni ludzie kupią i przetestują w domach, zobaczysz czy wszystko jest ok z tymi tv plus będzie nowsze oprogramowanie które może poprawi niedoskonałości systemowe.. a jak wyjdzie lipa wtedy zdecydujesz się na inny model albo na inną markę tv.
Sony to nie jedyna firma i czasem warto pomyśleć również o tv innego producenta. A przynajmniej mieć taką alternatywę.
 

Pacman91

New member
Dziś pół dnia bawiłem sie modelem W755C, jest lepiej niż dobrze, jesli chodzi o jakośc obrazu to porownywalny z w829, sama jakosc wykonania, chyba jeszcze lepiej niz starszy model, na minus na pewno podstawa. Jeśli chodzi o sam android, to świetnie działa, jestem ciekawy jak będzie działać za kilka miesięcy..
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Być może niejednego użytkownika forum może zainteresować test telewizora firmy Sony ,
model Sony KDL-43W755C . Więcej na stronie :

Sony KDL-43W755C - test

Przystępnie napisany test .(są małe omyłki w tym teście , ale łatwo się domyślić jakie):neutral:


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 15-07-2015 ukazał się test telewizora firmy Sony W755C . Test napisał Szymon Adamus .

Sony W755C – czy tani Android ma sens? [test] | Obywatel HD

Z wieloma spostrzeżeniami autora testu zgadzam się w zupełności :|.
Firma Sony musi włożyć jeszcze sporo pracy , aby system operacyjny Android w telewizorze
działał stabilnie . (chociaż tak , jak system operacyjny WebOS 2.0 w telewizorach firmy LG )

Pozdrawiam,;)
accu
:kom:
 

michal102

New member
Wiecie może jakiej firmy matryca montowana jest w modelach 43"?

No i jak to ogólnie dziś jest z tymi matrycami... jeden kij co tam siedzi, czy dalej są tak ogromne różnice jak to było kiedyś np. w Samsungu B650 z matrycą AUO vs Samsung?
 
Do góry