Telewizory Apple będą jeszcze w tym roku? Drżyjcie konkurenci bo....

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizory Apple będą jeszcze w tym roku ?. Drżyjcie konkurenci, bo wszystko to czego dotyka się firma Apple zamienia się w złoto.
apple-itv.jpg



Było wiele plotek wokół możliwości wprowadzenia przez firmę Apple własnych telewizorów. Jak dotąd nie ma dowodów bezpośrednich (iPhone i iPadów miały tzw. przecieki przed uruchomieniem) Według analityków Apple może wprowadzić telewizory w grudniu bo przeciekły podobno informacje o harmonogramie wysyłek telewizorów na rok 2013.
Mówi się Apple TV będą produkowane w zakresie wielkości od 42 "do 55" i będą kosztować od 1.500 dolarów do 2.000 dolarów.
Czy telewizory są w zakresie Waszego zainteresowania ?
ubergizmo.
 
Ostatnia edycja:

dzidek59

New member
Są z zakresie zainteresowania... pod warunkiem, że cena (?) nie odzwierciedli jakości obrazu i dźwięku. Znając politykę "dojenia" klientów Apple to do cytowanej ceny trzeba dołożyć 1000-1500$, a to będzie już śpiewka na kieszeń niewielkiej grupy "szpanerów".
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jakoś nie można o tym powiedzieć w przypadku iPhona , iPoda czy iPada. W Polsce podobnie jak na świecie tysiące ludzi używa urządzenia Appla i nie czują się szpanerami. Dziś produkty apple to z pewnością nie szpan ale wygoda czy potrzeba.
A 2000$ za 55" to o połowę mniej niż obecne modele wielu firm, więc chyba przesadziłeś.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nigdy nie rozumialem dlaczego niektorzy nazywaja uzytkownikow urzadzen appla szpanerami. Moze ich nie stac zwyczajnie i dorabiaja ideologie zyciowe.
Firma jak kazda inna, maja swoich wyznawcow to fakt ale dla mnie to nic innego jak wygodne urzadzenia - ktore oczywiscie maja wady.
Ja w 90% korzystam z ipada, ma mase swietnych programow z kazdej kategori.
To samo iphone.
Ja chetnie taki tv widzialbym u siebie, podejrzewam ze interfejs bedzie krokiem do przodu i mam nadzieje wyznaczy nowa jakosc (w tym temacie) a przynajmniej bedzie ultraplynnie z dodatkiem pelnej integracji z innymi urzadzeniami appla. Pytanie jaka jakosc bedzie mial sam panel.
 

bluray

Banned
armanig;
stosuję od 30 lat taką oto strategię:
- idziesz na imieniny i trzeba zaistnieć prezentem,
- gość jest obrzydliwie botaty,
Co robię;
kupuję produkt wysoce przepłacony !
Np. pudełko zapałek za 15 zł.
To się zawsze sprawdza.
Bogacze to lubią.
Taka jest właśnie linia tardżetowa APPla.
"WYDAJ NA GADŻET NIECO WIĘCEJ NIŻ TRZEBA"

Nic nie uchylając OS-owi w produktach APPLE.

Nie wieżę w TV od APPLA.
Dlaczego ?
Bo na maxa tra wyścig w tym kanale gadżetowym (LG / SAMSUNG / PANAS / Sony / PHILIPS / SHARP itp.
Tu się po prostu nie da zaskoczyć konsumentów jakimś "bajerem".
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
^^^
wszystko co jest od appla jest przeplacone, zgadzam sie z tym, co nie zmienia faktu ze ida swoja droga, gdyby nie ipad czy iphone dzis ten dzial wygladalby inaczej. To sa wygodne urzadzenia z ultra plynnym softem, nie wiem czy widziales nowy ekran ipada 3, to trzeba zobaczyc. Za to jestem w stanie zaplacic, nie za znaczek ktory dla mnie nic nie znaczy, nie uwazam tez ze wydalem wiecej jak trzeba - wystarczy porownac chociazby to forum na retinie i kazdym innym tablecie dostepnym w sprzedazy chociazby w MM. Komfort i orgia dla oczu. Nie jestem applemaniakiem ale lubie ich niektore produkty i design. Jaka mam alternatywe? Samsung, HP, Sony..
Co do tv, bedzie pewnie dostosowane siri pod tv, interfejs tez pewnie bedzie wygladal ciekawie, zobaczymy.
 

mantisL

New member
Generlanie trzeba uwazac.
Jablko zaczyna sie sie dywersyfikowac dl anich to dobrze dla konsumenta nie koniecznie.
Historia zna wiele przyapdkow gdzie gignacie przez takie zagrania wpadli w klopoty.

to co dziala na ich korzysci to 500mld $ na kontach a to oznacza dostep do najelspzego know how i innowacyjnosci.

Ja jednak nie zostane krolikiem doswidczlanym:)
 

slawko_23

New member
Bez reklam
z pewnością nie będzie czytał piratów z usb, co w Naszym kraju jest minusem. Panel Sharpa, montaż na dalekim wschodzie, może Europa Środkowa :)
Dlaczego nie?
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Watpie ze ten Tv zaskoczy nas czyms innym niz ladnym designem ala apple i wysoka cena jak na obraz jaki zaprezentuje.

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mówią że zaskoczy. Najbardziej obawiają się producenci którzy już organizują się w grupy.
 
Do góry