Telewizory 4k z wyjściem słuchawkowym?

Spider.Man

New member
Witam, czy istnieje jakaś lista, strona czy opcja żeby znaleźć jakie modele mają jeszcze wyjście słuchawkowe?

Szukam telewizora Samsung, LG i wszystkie nowe modele na stronach sklepów podają brak takiego gniazda i z tego co zauważyłem wszędzie ładują tylko wyjście optyczne. :(
 

Spider.Man

New member
Zauważyłem że jeszcze Philipsy mają wyjście słuchawkowe, ale mam obecnie Samsunga d5000 i wolałbym coś od Samsunga lub LG bo Philips ma min: drętwe małe piloty. Tak na razie się to rozglądam. Może nawet i używany wchodził by w grę, tylko właśnie ciężko znaleźć konkrety w jakich modelach są wyjścia słuchawkowe. Wiem, że można kupić adapter "dao na jacka" ale to takie kombinowanie. Jeśli brałbym nowy to w okolicach 1600zł i fajnie jakby miał wszystkie ważne gniazda.
 

piterrrxd

New member
Zewnętrzny DAC nie jest wcale złym pomysłem. Taki w granicach 100zł zapewne będzie miał lepszą jakość niż wbudowane gniazdo słuchawkowe w TV.
 

Duch87

New member
Bez reklam
Zauważyłem że jeszcze Philipsy mają wyjście słuchawkowe, ale mam obecnie Samsunga d5000 i wolałbym coś od Samsunga lub LG bo Philips ma min: drętwe małe piloty. Tak na razie się to rozglądam. Może nawet i używany wchodził by w grę, tylko właśnie ciężko znaleźć konkrety w jakich modelach są wyjścia słuchawkowe. Wiem, że można kupić adapter "dao na jacka" ale to takie kombinowanie. Jeśli brałbym nowy to w okolicach 1600zł i fajnie jakby miał wszystkie ważne gniazda.

Philips ma teraz takie piloty, że możesz nimi zrobić wszystko. O jakim modelu mówisz?
 
Do góry